Klimatyzacja Warszawa

Mitsubishi Electric

W czasie obecnych zmian klimatycznych zaczyna być dostrzegana jako artykuł pierwszej potrzeby. Tym samym staje się standardem w wyposażeniu domów, mieszkań, apartamentów, biur oraz domków letniskowych. Klimatyzacja Mitsubishi Electric, to także sposób na oczyszczanie powietrza, a także możliwość przebywania w zdrowych, sterylnych i bezzapachowych warunkach pozbawionych smogu, alergenów, pyłów, pleśni, czy roztoczy.

Nasza klimatyzacja Warszawa określa standard i możliwości regulacji temperatury pomieszczeń w porze letniej, zimowej przy pomocy smartfonów i innych rozwiązać multimedialnych stosując tym samym dostępne na rynku protokoły. Dajemy także Państwu możliwość zastosowania klimatyzacji Mitsubishi Electric jako rozwiązania energetyczne, ekologiczne czyli powszechnie znanej nam, Pompy Ciepła.

Wieloletnie doświadczenie

Na warszawskim rynku klimatyzacji obecni jesteśmy od 2006 roku, od wielu lat jesteśmy certyfikowanym autoryzowanym partnerem Mitsubishi Electric Warszawa. W tym czasie świadczyliśmy usługi zarówno dla Klientów indywidualnych i Biznesowych. Tak długie funkcjonowanie na rynku klimatyzacji w Warszawie pozwoliło nam zdobyć doświadczenie, które przełożyło się nasz profesjonalizm. Cały czas monitorujemy i analizujemy potrzeby rynku.

Tworząc i krojąc ofertę Klimatyzacji w Warszawie zyskaliśmy zaufanie klientów. Przez ten czas Montaż i Profesjonalna Obsługa klienta oraz chłodzenie pomieszczeń stało się naszą Pasją i niepodzielnym fragmentem naszej egzystencji, co potwierdzone jest Certyfikatem Technicznym, Jakościowym Producenta Mitsubishi Electric, a takze aktualnym z 2015 r. dotyczącym korzystania z gazów technologicznych.

Nasze Doświadczenie w montażu i sprzedaży Klimatyzacji Mitsubishi Electric Warszawa potwierdzone jest Certyfikatem Technicznym, Jakościowym Producenta Mitsubishi Electric, a takze aktualnym z 2015 r. dotyczącym korzystania z gazów technologicznych.

Posiadamy: certyfikat F-gazowy nr FGAZ-P/27/0262/16 oraz Oficjalny Certyficat Autoryzowanego Partnera Mitsubishi Electric.

Dobierz odpowiednie

urządzenie dla Twojego domu

Oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza MA-E85R-E Doskonały w domach, w mieszkaniach, w pomieszczeniach komercyjnych (do 60 m2). Regulacja objętości powietrza w oparciu o wykrywanie ilości cząsteczek o średnicy 0,5 μm lub większej. Wyposażony jest w Ergonomiczny panel sterowania który umieszczony u góry ułatwia obsługę i sterowanie wszystkimi funkcjami. Zintegrowana funkcja samooczyszczania gwarantuje długą pracę bez przerw na konserwację. Przedni panel wykonano ze stali. Oczyszczacz powietrza MA-E85R-E wyposażony jest w:Czujnik PM2,5System wykrywania cząsteczek PM2,5 z wydajnym czujnikiem pyłu.Funkcję Szybkiego oczyszczania powietrza.Silnie rozkłada i dezodoryzuje powietrze.Funkcję inteligentnego lokalizowaniaFunkcję Smart-Search wykrywa zanieczyszczony obszarFunkcja Smart Search umożliwia mu kontrolowane kierowanie strumienia powietrza do stref pomieszczenia, w których stopień zanieczyszczenia jest największy.Pięciokierunkowy przepływ powietrza sprawdza każdy obszar, a następnie usuwa wykryte zanieczyszczenia.Szybkie podawanie czystego powietrza (CADR) – 508m3/h.Pięciokierunkowy strumień powietrza oczyszcza każdy zakątek pomieszczenia.Katalizator platynowyKatalizator platynowy może rozkładać formaldehyd, ozon, usuwać zapach papierosów i inne zapachyKatalizator wielokrotnego użytku – jest zmywalny.

Klimatyzacja seria M Scandinavian style RW

Klimatyzacja seria M Scandinavian style RW

Klimatyzator Mitsubishi Electric MSZ-RW Scandinavian Style Doskonały do ogrzewania Tryb oczyszczania powietrzaPrzycisk „Purifier“ filtra Plasma-Quad-Plus umożliwia włączenie wentylatora i uruchomienie trybu oczyszczania powietrza, gdy urządzenie nie pracuje. Czujnik 3D i-seeOszczędność energii dzięki wykrywaniu obecności w pomieszczeniuDostosowanie strumienia i rozdziału powietrza pod kątem komfortu FiltryFiltr oczyszczający powietrzeFiltr Plasma-Quad-PlusFiltr neutralizujący zapachy Neutralizacja zapachówFiltr neutralizujący zapachy o powierzchni ok. 300 m2 bardzo skutecznie usuwa zapachy z powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych. Funkcja Double VaneDwie działające niezależnie od siebie żaluzje powietrzne zapewniają wysoką efektywność rozdziału powietrza w pomieszczeniu Karta Wi-Fi MELCloudWbudowana karta Wi-Fi w wyposażeniu standardowym Hyper Heating100% wydajności grzewczej w temperaturze do -25°CDolny limit trybu ogrzewania -30°COgrzewanie tacy wbudowane w urządzeniu zewnętrznym W zestawie pilot na podczerwień z funkcją programatora tygodniowego i podświetlanym wyświetlaczem

Pompy Ciepła Powietrze-Powietrze

Pompy Ciepła Powietrze-Powietrze

Mitsubishi Electric zapewnia w pakiecie rozbudowaną wiedzę specjalistyczną, która pozwala wspólnie osiągnąć sukces. Motto: "Słuchanie i rozumienie. Opracowywanie inteligentnych produktów. Kompetentne doradztwo. Rozpoznawanie tendencji. Kształtowanie przyszłości. Tworzenie rozwiązań na podstawie wiedzy." Wydajność, na której możesz polegać Rewelacyjna wydajność grzewcza Technologia Hyper Heating została opracowana przez firmę Mitsubishi Electric specjalnie z myślą o bardzo zimnym klimacie. Usprawnia działanie pompy ciepła i umożliwia utrzymanie wydajności grzewczej przy temperaturze zewnętrznej do −15°C i ogrzewanie nawet przy temperaturze −25°C. Hyper Heating MXZ Nowe urządzenia zewnętrzne Multi Split R32 w wersji Hyper-Heating zaprojektowano ze szczególnym naciskiem na tryb ogrzewania.100% mocy grzewczej do −15 °C na zewnątrzPoszerzony zakres pracy do −25 °C na zewnątrzWysoka sezonowa efektywność energetycznaZoptymalizowany tryb odszraniania Wysoka wydajność, niskie zapotrzebowanie na energię Mimo wysokiej wydajności urządzenia z technologią Hyper Heating są wysoce energooszczędne i osiągają wskaźnik SCOP (Współczynnik Efektywności Sezonowej) do 4,9 przy indeksie mocy 25 i klasę energetyczną A++. Hyper Heating Inverter udostępnia dokładnie tyle mocy, ile potrzebne jest w danym momencie. Kompaktowa i wydajna sprężarka Specjalna metoda produkcji pozwoliła na skonstruowanie sprężarki o znacznie bardziej zwartej budowie, przy jednoczesnym zachowaniu dużej wydajności poprzedniego, większego modelu. Tym samym nowa sprężarka mogła zostać zastosowana w kompaktowych urządzeniach zewnętrznych Serii M. Dzięki temu teraz także urządzenia tej serii mogą pracować w szerokim zakresie temperatur, nawet przy silnych mrozach. Zestawienie funkcji Aspekty techniczne Urządzenia ścienneMSZ-LNUrządzenia ścienneMSZ-FT  Urządzenia przypodłogoweMFZ-KJUrządzeniazewnętrzneInverter✔✔✔ Hyper Heating✔ 1✔✔ 1 Replace Technology✔ ✔ Certified Quality✔✔✔ Montaż / serwisowanieUrządzeniazewnętrzne Tryb pompy ciepła ✔✔✔ Regulator zimowy✔✔✔ Ponowne włączenie po awarii sieci zasilającej✔✔✔ Fabryczne napełnienie czynnikiem chłodniczym R32✔✔  Fabryczne napełnienie czynnikiem chłodniczym R410A  ✔Urzą-dzeniawe-wnętrzne Możliwość podłączenia do VRF za pomocą zestawu LEV✔ ✔KomfortUrządzeniawewnętrzne MELCloud✔✔✔ 1 Econo Cool✔✔✔ Programator czasowy włączania/wyłączania✔✔✔ Programator tygodniowy✔✔✔ Czujnik 3Di-see✔   i-save✔✔✔ Silent✔✔✔ Ochrona przed wyziębieniem✔✔✔ Możliwość podłączenia pilota przewodowego✔ 2   Tryb nocny✔✔ Jakość powietrzaUrządzeniawewnętrzne Poziomy Swing✔✔  Pionowy Swing✔✔✔ Automatyczne sterowanie wentylatorem✔✔✔ Filtr Plasma-Quad-Connect ✔  Filtr Plasma-Quad-Plus✔   Filtr V-Blocking✔ 1✔✔ Filtr oczyszczający powietrze✔✔✔ Filtr neutralizujący zapachy✔   Filtr z powłoką z jonami srebra  ✔

Klimatyzator seria M Przypodłogowe KT

Klimatyzator seria M Przypodłogowe KT

Klimatyzator przypodłogowy Mitsubishi Electric MFZ-KT KONSOLA (przypodłogowa) Swoim kształtem daje możliwość montażu wszędzie tam gdzie tradycyjny naścieniak nie daje rady, np. poddasze o dużych skosach. Klimatyzator przypodłogowy Mitsubishi Electric MFZ-KT to nowoczesne, o wysokiej wydajności oraz energooszczędne urządzenie, które posiada specjalny tryb nawiewu powietrza. Możemy za jego pomocą schłodzić nasze pomieszczenia w upalne dni, ale i także ogrzać w chłodne dni, dlatego mogą być one używane przez cały rok. Dzięki kompaktowemu, eleganckiemu, a zarazem prostemu wyglądowi klimatyzator przypodłogowy MFZ-KT doskonale harmonizuje z otoczeniem, zarówno tym nowoczesnym, jaki i tym bardziej klasycznym. Idealne nadaje się do sypialni, gabinetu, salonu, czy do biura. MFZ-KT jest fatwy w obsłudze, posiada czytelne symbole na pilocie, automatyczne programy oraz programy, które można w łatwy sposób dostosować do indywidualnych preferencji. Klimatyzator przypodłogowy Mitsubishi Electric MFZ-KT posiada trzy specjalnie wyprofilowanie żaluzje sterują nawiewem powietrza i pozwalają na dowolną konfigurację komfortu, zgodnie z preferencjami. Konstrukcja zapewnia nawiew powietrza przy podłodze. Ciepłe powietrze jest wywiewane dołem a następnie zasysane z powrotem do urządzenia aby szybko podnieść temperaturę wywiewanego powietrza. Model MFZ-KT posiada programator tygodniowy – możemy ustawić czas uruchomienia oraz zakończenia pracy, a także regulować temperaturę. Możemy korzystać aż 8 wzorców dziennie. Podstawa z możliwością demontażu - zdemontowanie podstawy podkreśli elegancką formę korpusu urządzenia. Model MFZ-KT ma kompaktowe wymiary, które pozwalają na montaż pod oknem. Dzięki specjalnej aplikacji MELCloud, klimatyzatory MFZ-KT mogą byś sterowane przez użytkowników z dowolnego miejsca na świecie, za pośrednictwem smartfona, tableta, laptopa (opcja). Więcej na www.melcloud.com.

Case study

Ostatni z rodu HJ-tów opuścił nas

Montując, z sentymentem wspominałem jego mocne, dobre i te słabsze strony charakteru. Ogólnie dał się poznać jako twarda, silna ale czasem nieprzewidywalna sztuka pracująca zawsze pełną parą na MAX.

- Cóż nadszedł czas rozłąki... Odwiedzał Cię będę czasem, konserwując – myślę.

A wracając do rzeczywistości. Młodszym bratem Hajota jest "DM". Producent wyposażył go w system filtrów i dał możliwość podłączenia modułu Wifi. Ale postawił przed nim dużo wyższa poprzeczkę.
Jak do tej pory DIEM swobodnie ja przeskakuje pozostawiając widoczny zapas rezerwy. A już rok na rynku za nami. Wszystko wskazuje na to, ze jest lepszy od starszego Brata Hajota.

Foty : MÓJ OSTATNI HAJOT :-(
Zobacz więcej

Autoryzacja Mitsubishi Electric

  • 18 lat pracy z DIAMENTEM doskonali nam warsztat pracy i generuje nowe wyzwania. Nasza współpraca oparta jest o udoskonalony Projekt Sprzedaży, który jest kontynuacją Projektu Najlepszej Relacji Jakości do Ceny, ale w nowym, innym wymiarze.
  • 18 lat pracy z DIAMENTEM to: DOŚWIADCZENIE, PEWNOŚĆ, ZAUFANIE i NAJWYZSZA JAKOŚĆ w RELACJI z KLIENTEM.

Laur

18

lat

Zdrowe otoczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
Antyalergiczne systemy neutralizowania alergenów
Ochrona środowiska naturalnego

Mitsubishi Electric