Mr. Slim klimatyzatory Standard Inverter

Klimatyzacja do firmy

Mr. Slim klimatyzatory Standard Inverter

Dostępne kolory

Natural white

Mr. Slim klimatyzatory Standard Inverter

Dostępne kolory

Natural white

To propozycja dla wymagających. Oferuje ona szeroki typoszereg urządzeń zewnętrznych. Możemy to znaleźć tu:

Standard Inverter - PUHZ-P, SUZ-KA
Power Inverter - PUHZ-ZRP
Zubadan - PUHZ-SHW

I. PUHZ-P / SUZ-KA Standard Inverter

jednostka_standard_inverter.jpg

standard_inverter.jpgTyposzereg jednostek zewnętrznych określanych jako „standardowy inverter” to urządzenia oferujące podstawowe osiągi, zwartą i lekką konstrukcję przy zastosowaniu płynnej regulacji wydajności.

Seria PUHZ-P Standard Inverter to grzanie przy temperaturze -15°c na zewnątrz.

Duży typoszereg jednostek zewnętrznych - dwanaście jednostek zewnętrznych o wydajności nominalnej od 3,6 do 22.0 kW w połączeniu z ośmioma typami jednostek wewnętrznych pozwala na stworzenie układu spełniającego wymagania różnorodnych zastosowań. W przypadku jednostek zewnętrznych PUHZ-P możliwe jest stworzenie układów pojedynczych (1 jedn. Wew. / 1 jedn. Zewn.) lub układów multi z maksymalnie czterema jednostkami wewnętrznymi w układzie.

Cicha praca jednostki zewnętrznej P100 dzięki obniżeniu poziomu dźwięku do 50 dB (chłodzenie). Kolejną redukcję hałasu o 3 dB można osiągnąć uruchamiając jednostkę w trybie cichej pracy.standard_cichosc.jpg

Długość instalacji nawet do 70 m, różnica poziomów do 30 m. Przewody chłodnicze można podłączyć z przodu, tyłu, od spodu lub z prawej strony urządzenia. Podzielenie panelu osłaniającego przewody na dwie części ułatwia wykonywanie prac przy łączeniu rurek przy jednostce.


II. PUHZ-ZRP - Power Inwerter

jednostka_power_inverter.jpgpower_inverter.jpgWysoki poziom energooszczędności - zastosowanie najnowszych technologii zwiększających efektywność energetyczną, opartych głównie na technologii invertertera prądu stałego, pozwoliło uzyskać wysoki poziom energooszczędności. Połączenie wielu energooszczędnych technologii pozwoliło uzyskać klasy energetycznej A++ dla poszczególnych kombinacji jednostek wewnętrznych, zarówno dla chłodzenia jak i grzania

Podwójna sprężarka rotacyjna dla PUHZ-ZRP35/50/60/71 - mocne i wysokowydajne sprężarki rotacyjne, wykorzystujące technologie Mitsubishi Electric, osiągają wiodącą efektywność energetyczną według nowej klasyfikacji sezonowej sprawności energetycznej. Znaczna redukcja rocznego zużycia energii w porównaniu z urządzeniami konwencjonalnymi możliwa jest dzięki zastosowaniu oryginalnych technologii Mitsubishi Electric: „silniki Poki-Poki”, „metoda uszczelniania termicznego”, „podzielna płyta sprężarki” oraz „płaska rurka doprowadzająca”.

Sprężarka typu scroll na prąd stały dla PUHZ-ZRP100/125/140 - osiąga wyższą wydajność przy częściowym obciążeniu, co stanowi większą część czasu pracy, zarówno w trybie chłodzenia jak i grzania. Asymetryczny kształt spirali przyczynia się do wyższych wartości SEER i SCOP oraz znacznie redukuje roczne zużycie energii. Sprawność sprężania została również ulepszona dzięki zoptymalizowaniu i redukcji strat ciśnienia czynnika chłodniczego

Dodatkowy wymiennik HIC - zastosowanie układu HIC ma na celu poprawę wydajności pracy w trybie chłodzenia. Ciekły czynnik chłodniczy przepływa obejściem, ulega przemianie w stan gazu i ponownie wtryskiwany jest do obiegu w celu zwiększenia całkowitego ciśnienia czynnika przekazywanego do sprężarki, redukując tym samym jej obciążenie i zwiększając wydajność
wymiennik_hic.jpg

III. PUHZ-SHW Seria Zubadan

jednostka_zubadan.jpgzubadan.jpgCałoroczny komfort w warunkach ekstremalnych temperatur - seria CITY MULTI ZUBADAN to maksymalnie elastyczny w zastosowaniu system, zapewniający wysokowydajne chłodzenie i grzanie oraz dostarczający precyzyjny komfort nawet w najzimniejsze dni roku, kiedy temperatura zewnętrzna spada do -25°C.W urządzeniach tej serii zastosowano technologię wtrysku czynnika.

zubadan_25.jpgUkład Flash Injection kontroluje optymalną ilość czynnika, tłoczonego przez sprężarkę do układu poprzez specjalnie zaprojektowane przyłącze zaworu wtrysku, dla zapewnienia szczególnie stabilnej pracy. Dzięki temu układowi, ZUBADAN gwarantuje pełną wydajność grzewczą nawet przy -15°C oraz ciągłość pracy w trybie grzania przez 250 minut w jednym, nieprzerwanym cyklu, uzyskując fenomenalną efektywność przy niskich temperaturach.

Tryb wysokiego sprężu - w systemie ZUBADAN możliwe jest ustawienie sprężu na poziomie do 60 Pa, korzystając z przełączników DIP (ustawienie fabryczne 0 Pa). Dzięki temu system ten jest idealnym i elastycznym rozwiązaniem dla każdego rodzaju zastosowań

Pełna gotowość do pracy już po 20 minutach - z nowym, wydajniejszym rozruchem, system ZUBADAN osiąga pełną zdolność grzania, nawet gdy temperatura zewnętrzna wynosi -15°C. Wydajność grzania, po około 20 minutach od uruchomienia, wzrosła o 40% w porównaniu z modelem konwencjonalnym; gwarantując natychmiastowe osiągnięcie komfortowych warunków w pomieszczeniu.

Szybki rozruch - jedną z kluczowych cech nowo zaprojektowanego układu wtrysku czynnika jest dostarczanie przez sprężarkę optymalnej ilości czynnika za pomocą specjalnie skonstruowanego przyłącza zaworu, dla zapewnienia szczególnie stabilnej pracy. W prostych słowach, system gwarantuje krótki czas rozruchu i ciągłość grzania; nawet w warunkach niskich temperatur zewnętrznych.

zubadan_uklad_wtrysku.jpg

Autoryzacja Mitsubishi Electric

  • 18 lat pracy z DIAMENTEM doskonali nam warsztat pracy i generuje nowe wyzwania. Nasza współpraca oparta jest o udoskonalony Projekt Sprzedaży, który jest kontynuacją Projektu Najlepszej Relacji Jakości do Ceny, ale w nowym, innym wymiarze.
  • 18 lat pracy z DIAMENTEM to: DOŚWIADCZENIE, PEWNOŚĆ, ZAUFANIE i NAJWYZSZA JAKOŚĆ w RELACJI z KLIENTEM.

Laur

18

lat

Zdrowe otoczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
Antyalergiczne systemy neutralizowania alergenów
Ochrona środowiska naturalnego

Mitsubishi Electric