Mr. Slim klimatyzatory stojące PSA-RP

Klimatyzacja do firmy

Mr. Slim klimatyzatory stojące PSA-RP

Dostępne kolory

Natural white

Mr. Slim klimatyzatory stojące PSA-RP

Dostępne kolory

Natural white

Klimatyzatory stojące Mitsubishi Electric PSA-RP

To doskonały wybór w przypadku nagłego zapotrzebowania na klimatyzację oraz ograniczonego na nią miejsca. Klimatyzacja stojąca PSA-RP to szybki montaż oraz zwarta konstrukcja, która pozwala zaoszczędzić miejsce.

Montaż

Stojąca jednostka wewnętrzna montowana jest na podłodze, co znacznie przyspiesza montaż. Zwarta konstrukcja zajmuje niewiele miejsca. 4 kierunki przyłączania rur zwiększają swobodę montażu. Nadzwyczajna swoboda w wyborze miejsca montażu dzięki możliwości podłączenia rur z jednej z czterech stron: z lewej strony, z tyłu, od spodu lub z prawej strony jednostki. Montaż w narożniku pomieszczenia nie jest utrudniony.

Dystrybucja powietrza

Jednostka stojąca dostosowana jest do zastosowań w pomieszczeniach bardzo wysokich, gdzie ogromne znaczenie ma utrzymanie małej różnicy temperatur pomiędzy powietrzem zasysanym przez urządzenie, a nawiewanym.

Automatyczna zmiana trybu pracy

Klimatyzator automatycznie przełącza tryb pracy między chłodzeniem i grzaniem w celu utrzymania żądanej temperatury.

WiFi - dzięki specjalnej aplikacji MELCloud, klimatyzatory PSA-RP mogą byś sterowane przez użytkowników z dowolnego miejsca na świecie, za pośrednictwem smartfona, tableta, laptopa. Więcej na www.melcloud.com.

Sprężarka typu scroll

Wysokowydajna sprężarka typu scroll wyposażona jest w „mechanizm odkształcania ramy”, umożliwiający osiowy ruch ramy podtrzymującej ruchomą spiralę sprężarki. System ten znacznie minimalizuje nieszczelności oraz straty w wyniku tarcia elementów i jednocześnie zapewnia wysoką sprawność sprężarki w całym zakresie prędkości obrotowej.

Sprężarka rotacyjna

Silnik reluktancyjny prądu stałego posiada wirnik wyposażony w silne magnesy neodymowe. Moment magnetyczny wytwarzany przez magnesy neodymowe oraz moment reluktancyjny, wpływają na zwiększenie wydajności pracy.

Prosta konserwacja

Filtr o długiej żywotności jako wyposażenie standardowe. Jednostki wewnętrzne wyposażone są w filtry o wydłużonej żywotności, których maksymalny czas eksploatacji wynosi 2500 godzin (wartość szacunkowa dla pracy w standardowych warunkach biurowych). Częstotliwość czyszczenia filtra została znacznie zredukowana. Ponadto, otwierana kratka wlotowa ułatwia demontaż filtra w celu wyczyszczenia go z kurzu i innych drobnych zanieczyszczeń.

Długa instalacja

Długie instalacje chłodnicze pozwalają na optymalne rozplanowanie rozmieszczenia jednostek i ułatwiają ich montaż.

MULTI (Jednoczesna praca wielu jednostek)

Do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć kilka jednostek wewnętrznych (w zależności od kombinacji urządzeń, możliwe jest podłączenie maksymalnie 4 jednostek; jakkolwiek wszystkie jednostki wewnętrzne muszą pracować z tymi samymi ustawieniami).

Autoryzacja Mitsubishi Electric

  • 18 lat pracy z DIAMENTEM doskonali nam warsztat pracy i generuje nowe wyzwania. Nasza współpraca oparta jest o udoskonalony Projekt Sprzedaży, który jest kontynuacją Projektu Najlepszej Relacji Jakości do Ceny, ale w nowym, innym wymiarze.
  • 18 lat pracy z DIAMENTEM to: DOŚWIADCZENIE, PEWNOŚĆ, ZAUFANIE i NAJWYZSZA JAKOŚĆ w RELACJI z KLIENTEM.

Laur

18

lat

Zdrowe otoczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
Antyalergiczne systemy neutralizowania alergenów
Ochrona środowiska naturalnego

Mitsubishi Electric