Suszarki do rąk

Klimatyzacja do firmy

Suszarki do rąk

Dostępne kolory

Natural white

Suszarki do rąk

Dostępne kolory

Natural white

Suszarka do rąk Jet Towel Mini

Suszarka do rąk Jet Towel Mini jest mała, ale skuteczna i wpasuje się tam, gdzie jest mało miejsca, a konieczne jest przestrzeganie wysokich wymagań względem higieny.

Jet Towel Mini można przymocować do ściany nad blatem umywalkowym.

Jet Towel Mini jest natychmiast gotowa do działania, dzięki szybkiemu rozruchowi silnika. Suszy ręce skutecznie i całkowicie bezdotykowo. Wbudowany pojemnik ociekowy zbiera całą niepotrzebną wodę. Wszystkie części stykające się z wodą pokryte są powłoką antybakteryjną, a całą obudowę można czyścić spirytusowymi preparatami dezynfekcyjnymi.

Suszarka Jet Towel Mini to niskie koszty eksploatacji, dzięki silnikowi stałoprądowemu. Działa ona energooszczędnie oraz cicho. Nowoczesny silnik wytwarza równomierny strumień powietrza o rewelacyjnej skuteczności suszenia.

Jet Towel Mini może pracować w wydajnym trybie wysokim lub oszczędnym standardowym.

Dodatkowym atutem jest możliwość włączania bądź wyłączania ogrzewania strumienia powietrza, co pozwala na dostosowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb.Suszarka Jet Towel Slim

Suszarka Jet Towel Slim to świeży powiew dla każdej łazienki. Sprawia, że łazienka zachowuje czystość oraz elegancję, nawet w najbardziej reprezentacyjnych wnętrzach.

Suszarki Jet Towel Slim to jakość suszenia na najwyższym poziomie, gdzie ekonomia, higiena oraz ergonomia zostały doskonale dopracowane.

Jet Towel obsługuje się bezdotykowo i intuicyjnie, jest pokryty powłoką antybakteryjną i sprawia, że w pomieszczeniu robi się czysto i przyjemnie, co spodoba się klientom i pracownikom, a także osobom zajmującym się serwisem i konserwacją.

Eksploatacja Jet Towel stanowi ułamek wydatków na ręczniki papierowe lub rolki tekstylne. Jego zakup opłaca się zatem nawet przy relatywnie małej liczbie suszeń dziennie.

Jet Towel jest łatwy w czyszczeniu - filtr powietrza szybko się czyści, a zbiornik ociekowy opróżnia kilkoma ruchami ręki. Jest to znacznie mniej pracochłonne niż napełnianie podajnika ręczników papierowych czy wymiana rolek tekstylnych, zatem pozwala zaoszczędzić cenny czas pracy administracji oraz służb porządkowych.

Bezdotykowe uruchamianie i zatrzymywanie

U góry i u dołu strefy suszenia znajdują się czujniki, które powodują automatyczne włączenie Jet Towel w momencie włożenia i jego wyłączenie w momencie wyjęcia ręki. Rozmieszczenie czujników jest tak pomyślane, aby skutecznie wykrywały także ręce dzieci i innych osób, które nie są w stanie głęboko sięgnąć do suszarki, np. osób niepełnosprawnych.

Szybkość i skuteczność

Dzięki nowatorskim falistym dyszom rozprowadzającym powietrze Jet Towel wytwarza silny, a zarazem jednostajny strumień powietrza, który znakomicie suszy, a zarazem nie wytwarza zbyt dużo hałasu.

Trwały napęd

W odróżnieniu od innych elektrycznych suszarek do rąk Jet Towel wyposażony jest w stałoprądowy silnik bezszczotkowy, który wyróżnia się wysoką trwałością. Urządzenie jest w stanie przez wiele lat skutecznie działać, nie zużywając się.

Procedura suszenia rąk:

Włożyć ręce poprzez otwarte boki do strefy suszenia i powoli je podnosić, aż do wyjęcia ich z suszarki Jet Towel. Czynności należy powtarzać, aż do osiągnięcia wymaganej suchości rąk.Suszarka Jet Towel Smart

Suszarka Jet Towel Smart to designerska wersja kompaktowa suszarek do rąk

Jet Towel Smart nie ma pojemnika ociekowego na pryskającą wodę i dlatego doskonale na

Jet Towel Smart to suszarka ścienna o bardzo małych rozmiarach, a jednocześnie o nowoczesnym wyglądzie, który wpasuje się w każdy wystrój i w każde, nawet małe pomieszczenie.daje się do często uczęszczanych miejsc, gdzie toaleta jest stale w użyciu, np.: obiekty sportowe, hale targowe, czy też bary szybkiej obsługi.

Suszarkę Jet Towel Smart skonstruowano z naciskiem na trwałość - stabilne pokrywy z metalu i całkowicie zamaskowane łączniki, solidny silnik, który wytrzyma wiele lat pracy.

Czystość i higiena

Wszystkie powierzchnie Jet Towel Smart są w całości pokryte powłoką antybakteryjną, którą w dodatku można czyścić preparatami spirytusowymi. Wymiana filtra przebiega szybko i łatwo, a jego czyszczenie wcale nie wymaga demontażu urządzenia.

Dostępna jest jeszcze korzystniejsza finansowo wersja - Jet Towel Smart Lite – gdzie strumień powietrza nie jest podgrzewany.

Jet Towel Smart można zamówić w dowolnym kolorze obudowy i z własnym logo, co umożliwia identyfikację z firmą oraz dodatkową swobodę aranżacji wnętrza. Indywidualne adaptacje są realizowane od pewnej minimalnej liczby zamówionych sztuk.

Wersja Jet Towel Smart Lite, to wersja, gdzie strumień powietrza nie jest podgrzewany.

Autoryzacja Mitsubishi Electric

  • 18 lat pracy z DIAMENTEM doskonali nam warsztat pracy i generuje nowe wyzwania. Nasza współpraca oparta jest o udoskonalony Projekt Sprzedaży, który jest kontynuacją Projektu Najlepszej Relacji Jakości do Ceny, ale w nowym, innym wymiarze.
  • 18 lat pracy z DIAMENTEM to: DOŚWIADCZENIE, PEWNOŚĆ, ZAUFANIE i NAJWYZSZA JAKOŚĆ w RELACJI z KLIENTEM.

Laur

18

lat

Zdrowe otoczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
Antyalergiczne systemy neutralizowania alergenów
Ochrona środowiska naturalnego

Mitsubishi Electric