Mr. Slim klimatyzatory kanałowe PEAD-RP

Klimatyzacja do firmy

Mr. Slim klimatyzatory kanałowe PEAD-RP

Dostępne kolory

Silver

Mr. Slim klimatyzatory kanałowe PEAD-RP

Dostępne kolory

Silver

Klimatyzacja kanałowa Mitsubishi Electric PEAD-RP

To wąskie jednostki wewnętrzne, które idealne nadają się do zabudowy międzysufitowej, gdzie ograniczona jest przestrzeń montażowa pod sufitem. Doskonale sprawdzą sie też tam, gdzie wymagany jest szeroki zakres sprężu dyspozycyjnego.

Kompaktowe jednostki wewnętrzne

Klimatyzatory kanałowe PEAD-RP serii posiadają ujednoliconą wysokość - 250 mm, co umożliwia montaż w wąskich przestrzeniach, jak wnęki sufitowe bądź sufit podwieszany.

Spręż dyspozycyjny

Wybór sprężu zapewnia swobodę rozbudowy systemu kanałów, rozgałęzień konfiguracji wylotów powietrza oraz dostosowanie instalacji do zastosowań w różnych warunkach. Maksymalny zakres nastawy sprężu do 150 Pa.

Wbudowana pompka skroplin

Klimatyzatory kanałowe ME seria PEAD-RP mają wbudowaną pompkę skroplin, która zapewnia większą swobodę projektowania instalacji chłodniczej.

Różne warianty montażu

Otwory wlotowe powietrza mogą znajdować z tyłu lub na spodzie jednostki, co umożliwia dosunięcie jednostki kanałowej do ściany. Takie rozwiązanie pozwala na dostosowanie montażu do potrzeb klienta.

Automatyczny restart

Po przywróceniu zasilania, jednostka automatycznie powróci do pracy.

Automatyczna zmiana trybu pracy

Klimatyzator automatycznie przełącza się między trybem chłodzenia i trybem grzania, aby utrzymać zadaną temperaturę.

Funkcja pracy rotacyjnej, Back-Up i kaskady

Niejednokrotnie jednoczesna praca kilku jednostek nie jest wymagana, dlatego funkcja pracy rotacyjnej pozwala na naprzemienne załączanie poszczególnych jednostek za pomocą przełącznika. W takim przypadku czas pracy jest równomiernie rozkładany na poszczególne jednostki. Dla danej funkcji nie są wymagane żadne akcesoria, jedynie podłączenie jednostek pod sterownik PAR-31MAA.
Jednostki pracują rotacyjnie (naprzemiennie) w określonych odstępach czasowych od 1 do 28 dni, zaś w przypadku awarii jednej z jednostek druga załączy się automatycznie.

WiFi - do klimatyzacji kanałowej PEAD-RP możliwe jest dokupienie interfejsu WiFi i sterowanie całym systemem z dowolnego miejsca na świecie, za pośrednictwem smartfona, tableta, laptopa (opcja).Więcej na www.melcloud.com.

Sprężarka rotacyjna z silnikiem reluktancyjnym prądu stałego (dla PUHZ-P)

Silnik reluktancyjny prądu stałego posiada wirnik wyposażony w silne magnesy neodymowe. Moment magnetyczny wytwarzany przez magnesy neodymowe oraz moment reluktancyjny, wpływają na zwiększenie wydajności pracy.

Wysokowydajna sprężarka typu scroll z silnikiem prądu stałego (dla PUHZ-ZRP)

Wyposażona jest ona w „mechanizm odkształcania ramy”, który umożliwia osiowy ruch ramy podtrzymującej ruchomą spiralę sprężarki. System ten znacznie minimalizuje nieszczelności oraz straty w wyniku tarcia elementów, przy jednoczesnym zapewnieniu sprawności sprężarki w całym zakresie prędkości obrotowej.

Multi (jednoczesna praca wielu jednostek)

Do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć maksymalnie 4 jednostki wewnętrzne, jednakże wszystkie jednostki wewnętrzne muszą pracować z tymi samymi ustawieniami.

Autoryzacja Mitsubishi Electric

  • 18 lat pracy z DIAMENTEM doskonali nam warsztat pracy i generuje nowe wyzwania. Nasza współpraca oparta jest o udoskonalony Projekt Sprzedaży, który jest kontynuacją Projektu Najlepszej Relacji Jakości do Ceny, ale w nowym, innym wymiarze.
  • 18 lat pracy z DIAMENTEM to: DOŚWIADCZENIE, PEWNOŚĆ, ZAUFANIE i NAJWYZSZA JAKOŚĆ w RELACJI z KLIENTEM.

Laur

18

lat

Zdrowe otoczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
Antyalergiczne systemy neutralizowania alergenów
Ochrona środowiska naturalnego

Mitsubishi Electric