Mr. Slim klimatyzatory podstropowe PCA-M

Klimatyzacja do firmy

Mr. Slim klimatyzatory podstropowe PCA-M

Dostępne kolory

Natural white

Mr. Slim klimatyzatory podstropowe PCA-M

Dostępne kolory

Natural white

Klimatyzacja podstropowa Mitsubishi Electric seria Mr. Slim PCA-M

To doskonałe rozwiązanie do sklepów, biur, serwerowni gdzie nie mamy zbyt dużo miejsca na ścianie.

Elegancka konstrukcja

Jednostki wewnętrzne PCA-M łatwo dopasowują się do sufitu, gdyż charakteryzują się wąską konstrukcją w kształcie zbliżonym do kwadratu. Gdy klimatyzator nie pracuje, pojedynczy wylot powietrza umożliwia zastosowanie automatycznej żaluzji jako osłony wylotu.

Doprowadzenie świeżego powietrza

Specjalny otwór w korpusie jednostki pozwala na podłączenie kanału doprowadzającego świeże powietrze z zewnątrz.

Filtr o wydłużonej żywotności w standardzie

Mitsubishi Electric gwarantuje do 2500 godzin pracy bez regeneracji.

Funkcja pracy rotacyjnej, Back-Up i kaskady

Niejednokrotnie jednoczesna praca kilku jednostek nie jest wymagana, dlatego funkcja pracy rotacyjnej pozwala na naprzemienne załączanie poszczególnych jednostek za pomocą przełącznika. W takim przypadku czas pracy jest równomiernie rozkładany na poszczególne jednostki. Dla danej funkcji nie są wymagane żadne akcesoria, jedynie podłączenie jednostek pod sterownik PAR-31MAA.
Jednostki pracują rotacyjnie (naprzemiennie) w określonych odstępach czasowych od 1 do 28 dni, zaś w przypadku awarii jednej z jednostek druga załączy się automatycznie.

Tryb automatycznej regulacji siły nawiewu

To dodatkowa opcja oprócz standardowych 4 prędkości. Program automatycznie dostosowuje siłę nawiewu do warunków panujących w klimatyzowanym pomieszczeniu. Przy włączeniu klimatyzatora w trybie chłodzenia bądź grzania, siła nawiewu jest wysoka, aby szybko nagrzać bądź schłodzić pomieszczenie, gdy zaś zostanie osiągnięta zadana temperatura, siła nawiewu automatycznie zmniejsza się, aby już tylko utrzymać stabilną pracę w trybie chłodzenia bądź grzania.

Pompka skroplin dostępna dla wszystkich modeli (opcji)

Wysokość podnoszenia pompki skroplin to max 600 mm.

WiFi - do klimatyzacji w serwerowni ME PCA-M możliwe jest dokupienie interfejsu WiFi i sterowanie całym systemem z dowolnego miejsca na świecie, za pośrednictwem smartfona, tableta, laptopa (opcja).

Sprężarka typu scroll

Wyposażona jest ona w „mechanizm odkształcania ramy”, który umożliwia osiowy ruch ramy podtrzymującej ruchomą spiralę sprężarki. System ten znacznie minimalizuje nieszczelności oraz straty w wyniku tarcia elementów, przy jednoczesnym zapewnieniu sprawności sprężarki w całym zakresie prędkości obrotowej.
Seria PKA-M może być sterowana za pomocą pilota bezprzewodowego bądź sterowania przewodowego (opcja).

Wysoka efektywność energetyczna

Klasa energetyczna A - dzięki wysokoefektywnym wymiennikom ciepła jednostek wewnętrznych oraz usprawnieniu energooszczędnych inwerterów.

Multi (jednoczesna praca wielu jednostek)

Do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć maksymalnie 4 jednostki wewnętrzne, jednakże wszystkie jednostki wewnętrzne muszą pracować z tymi samymi ustawieniami.

Autoryzacja Mitsubishi Electric

  • 18 lat pracy z DIAMENTEM doskonali nam warsztat pracy i generuje nowe wyzwania. Nasza współpraca oparta jest o udoskonalony Projekt Sprzedaży, który jest kontynuacją Projektu Najlepszej Relacji Jakości do Ceny, ale w nowym, innym wymiarze.
  • 18 lat pracy z DIAMENTEM to: DOŚWIADCZENIE, PEWNOŚĆ, ZAUFANIE i NAJWYZSZA JAKOŚĆ w RELACJI z KLIENTEM.

Laur

18

lat

Zdrowe otoczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
Antyalergiczne systemy neutralizowania alergenów
Ochrona środowiska naturalnego

Mitsubishi Electric