Zdrowe otoczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
Antyalergiczne systemy neutralizowania alergenów
Ochrona środowiska naturalnego

Zalety użytkowania klimatyzacji w okresie przejściowym i zimą

Klimatyzacja warszawa Mitsubishi Electric

Zalety: klimatyzacja w okresie przejściowym i zimą.

Dziś wiemy że zakup klimatyzatora Mitsubishi Electric może być wysokim kosztem ale podstawową zaletą tego rozwiązania jest to, ze koszt ogrzewania pomieszczeń jest dużo niższy niż w przypadku konwencjonalnych rozwiązań takich jak ogrzewanie węglowe, wykorzystanie grzejników elektrycznych, czy ogrzewanie gazem. Klimatyzacja to zdecydowanie najtańszy eksploatacyjny wybór. Koszty eksploatacji i zużycia energii rocznie, są 4 do 5 razy niższe niż w przypadku konwencjonalnych rozwiązań.

Oferowane przez MARTYN-EX klimatyzatory Mitsubishi Electric wyposażone są w fukcje których inne urządzenia grzewczo-chłodzące nie posiadają. Mam na myśli osuszanie i dbałość o wilgotność, doskonała filtracja powietrza, kurtyny filtra plazmowego , czujniki ruchu, wifi, automatyka czy funkcje ciszy nocnej.

Chyba najważniejszą z zalet jest intuicyjne sterowanie: źe jednym prostym przyciskiem otrzymujesz precyzyjny komfort. Dopasowana wydajność klimatyzacji do pomieszczenia pozwala dokładnie i stabilnie długim okresie czasu, zabezpieczyć preferencje użytkownika przy pomocy raz ustawionej nastawy temperatury. Tym samym masz możliwość precyzyjnie ustawić najwyższy poziom kontrolowanego komfortu, za pomocą Wifi z dowolnego miejsca Twoim smartfonem.

 

Tylko z Nami Najwyższy Poziom Kontrolowanego Komfortu

Kolejną zaletą klimatyzacji Mitsubishi to wygoda użytkowania. Nie musisz już nosić ciężkiego i niewygodnego drewna kominkowego by utrzymać temperaturę w pomieszczeniu. 24-ro godzinny TIMER , 7 dni w tygodniu 365 razy w roku, wykona za Ciebie te prace. Uruchamiając Klimatyzacje w porze ustalonej przez Ciebie.

Kolejną zaletą i jak nie najważniejszą, to bardzo niskie koszty eksploatacji urządzenia i samego serwisu Klimatyzacji. Niski cykliczny koszt czyni to urządzenie bezawaryjne i bez obsługowe.. „Niestety, a może i stety”.  Z tego słynie niekwestionowany lider urządzeń klimatyzacyjnych  i pomp Ciepła, Mitsubishi Electric.

Nie zapominając o osobach chorych  z dysfunkcjami krążenia wymagających stałej temperatury otoczenia, czy cierpiących na choroby dróg oddechowych, alergie, czy astmę, producent dał urządzeniom zdolność do doskonałej filtracji. Wyposażając klimatyzacje w filtry anty alergiczne i czy filtry anty smogowe. Wbudowane systemy filtracji tworzą barierę obronną przed powszechnym alergenem, takim jak roztocza i pyłki.

A naszą Zaleta jest to, ze wzbogacamy, czyścimy i chronimy  powietrze kiedy inne podobne do naszych klimatyzatorów i pomp ciepła urządzenia, obniżają jakość powietrza, zużywając tlen zanieczyszczając tym samym środowisko naturalne.