Zdrowe otoczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
Antyalergiczne systemy neutralizowania alergenów
Ochrona środowiska naturalnego

2banner_sidebar_martynex-v2.jpg

3banner_sidebar_martynex-v2.jpg

Przeczytaj

Jakość Mitsubishi Electric

Jakość Mitsubishi Electric

MEQ = Dążenie do komfortu przez Jakość to stały element strategii Mitsubishi Electric mający na celu nieustanne poprawianie kluczowych parametrów i wydajności urządzeń. Tego rodzaju zaangażowanie w jakość tworzy produkty bardziej trwałe, tańsze w eksploatacji a także łatwiejsze w instalacji i konserwacji. 

Jakość, na której możesz polegać to:

Przetestowana linia wszystkich jednostek

Testowana wydajność

800-godzinny test obciążenia cieplnego

2000 godzinny test wytrzymałościowy

O klimatyzacji

Klimatyzacja Mitsubishi Electric Warszawa. Kiedy temperatura na zewnątrz rośnie i staje się nieznośna wiele osób poszukuje przyjemnego chłodu klimatyzowanych wnętrz. Nasza klimatyzacja Mitsubishi zapewnia komfort wyzwalając poczucie luksusu dzięki innowacyjnej, wciąż badanej i rozwijanej technologii.

Zalety użytkowania klimatyzacji w okresie przejściowym i zimą

Dziś wiemy że zakup klimatyzatora Mitsubishi Electric może być wysokim kosztem ale podstawową zaletą tego rozwiązania jest to, że koszt ogrzewania pomieszczeń jest dużo niższy niż w przypadku konwencjonalnych rozwiązań takich jak ogrzewanie węglowe, wykorzystanie grzejników elektrycznych, czy ogrzewanie gazem...

Zasada działania klimatyzacji

Zasada jest prosta - pobrać energię w jednym miejscu i oddać ją w innym. Ten proces wymaga jednostki wewnętrznej, zewnętrznej oraz miedzianych rur do połączenia obu urządzeń. Poprzez rury z jednej jednostki do drugiej przepływa czynnik chłodniczy. To właśnie czynnik chłodniczy pobiera energię w jednej jednostce i oddaje ją w drugiej.

Montaz klimatyzacji

Połączenie Parownika i Skraplacza instalacją chłodniczą, Grawitacyjne odprowadzenie skroplin, Podłączenie zestawu do istniejącej instalacji elektrycznej, Sprawdzenie szczelności układu chłodniczego, Uruchomienie Zestawu Klimatyzacji, Instruktaż obsługi klimatyzacji...

Naścienne rekuperatory lossnay

Teraz LOSSNAY dla zdrowego domu i dla Ciebie.

Mamy doskonałe rozwiązanie. To Rekuperatory Mitsubishi Electric Lossnay maja za zadanie usunąć zapach , kurz, wilgoć oraz bakterie z pomieszczeń w których przebywamy. Powietrze „wyrzucane” na zewnątrz zastąpione jest powietrzem przefiltrowanym oczyszczonym , wymienionym i jednocześnie „wtłoczonym” do pomieszczenia. Urządzenie jest tak sprytnie pomyślane ze przy okazji wymiany / zamiany powietrza wykorzystuje energie zużytego powietrza latem do chłodzenia , zima do ogrzania.

Ogromna zaleta jest także to, ze FILTROWANIE LOSSNAY zmniejsza do minimum poziom kurzu w Twoim Zdrowym Domu tym samym zmniejsza potrzeby ogólnego odkurzania  Utrzymujące się zapachy kuchenne z żywności i zwierząt domowych sa bardzo łatwe do opanowania a stała cyrkulacja świeżego powietrza eliminuje wilgoć z pomieszczenia

WiFi

Informacje dotyczące modułu / adaptera Wi-Fi - aplikacji MELCloud, czyli nowoczesnego i sprytnego rozwiązania do sterowania klimatyzacją oraz pompami ciepła z dowolnego miejsca na ziemi, za pomocą której możemy ustawić temperaturę, godziny pracy klimatyzatora, czy pompy ciepła, prędkość wentylatora czy tryb pracy klimatyzatora.

ErP

ErP (Energy-related Products) - dyrektywa uchwalona przez Unię Europejską w sprawie zasad ustalania wymogów dla produktów związanych z energią.

Zobacz

W tej sekcji zobaczycie Państwo materiały filmowe dotyczące sprzedawanych i montowanych (oraz serwisowanych) przez naszą firmę Martyn-EX s.c. klimatyzacji marki Mitsubishi Electric

Efektywność

Zmiany wprowadzane przez Dyrektywę ErP dotyczą również nowej klasyfikacji efektywności energetycznej. Dotychczas funkcjonowało 7 klas efektywności energetycznej – od A do G. Zastosowanie nowych współczynników określania efektywności energetycznej wprowadza zmiany w tej klasyfikacji dodając trzy nowe klasy: A+, A++ i A+++.

Poprawny sposób uzycia klimatyzacji

Oto kilka prostych kroków, dzięki którym dowiesz się w jaki sposób poprawnie użytkować klimatyzację w domu. Przede wszystkim należy wymienić stare powietrze na nowe (wietrząc mieszkanie), następnie zminimalizować nasłonecznienie. Co więcej? Dowidz się w tym artykule...

Trzy diamenty Mitsubishi

„Mitsubishi” i słynny znak trzech diamentów

Nazwa „Mitsubishi” nawiązuje do emblematu z trzema diamentami. „Mitsubishi” to połączenie słów mitsu i hishi. Mitsu oznacza trzy. Hishi oznacza kasztan wodny, a Japończycy od dawna używają tego słowa na określenie rombów lub diamentów. Japończycy często zamieniają dźwięk „h” na dźwięk „b”, gdy pojawia się on w środku słowa. Dlatego wymawiają kombinację mitsu i hishi jako mitsubishi.

Historia Mitsubishi Electric

Historia Mitsubishi Electric

załozyciel:

Yataro Iwasaki, człowiek o niezwykłych aspiracjach, założył w 1870 r. pierwszą firmę Mitsubishi — było to przedsiębiorstwo żeglugowe. Japonia wychodziła w tamtym czasie z panującej od wieków izolacji feudalnej i starała się dogonić kraje zachodnie pod względem rozwoju. Przedsiębiorstwo pana Yataro rozwijało się błyskawicznie, obejmując różne dziedziny przemysłu wytwórczego i handlu. Wybuch II wojny światowej przyniósł kres integralności firmy Mitsubishi. Jednak niezależne spółki wywodzące się ze starej firmy Mitsubishi są obecne na rynku do dzisiaj i działają praktycznie w każdym sektorze przemysłu.

Yataro Iwasaki pochodził z miasta Kochi na wyspie Shikoku, skąd również pochodził potężny klan rodziny Tosa. Pracując dla klanu, Yataro z wielkim sukcesem zarządzał operacjami handlowymi w Osace. W roku 1870 założył własne przedsiębiorstwo żeglugowe, Tsukumo Shokai, czarterując od swych byłych pracodawców trzy statki parowe. Tak narodziła się firma Mitsubishi.