Zdrowe otoczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
Antyalergiczne systemy neutralizowania alergenów
Ochrona środowiska naturalnego

2banner_sidebar_martynex-v2.jpg

3banner_sidebar_martynex-v2.jpg

Od najmniej, do najbardziej zasobnego portfela

2018-05-05. 10:55

A Upalne dni coraz bliżej,

mnożymy coraz więcej pytań mimo niesprzyjającej aury pogodowej w ten sposób chcemy przygotować się, jak najlepiej do uciążliwych upałów. Dlatego wychodząc na przeciw, w wielkim skrócie zaprezentuje cały rynek klimatyzacji RAC Home ale, tylko na przykładzie modeli Mitsubishi Electric. 

Rozpocznę od: 

Klimatyzatory LN Diamont. MY 2018

Sprzedawane w 4 kolorach , przepiękny błyszczący odcień czerwieni, głęboka niepowtarzalna czerń, perłowy i biały. Pracuje jak mały komputer obserwujący właściciela, jego ruch  i sposób zachowania, by w konsekwencji dostarczyć mu to co najlepsze, czyli przefiltrowane powietrze , bez bakterii, bez wirusów, bez alergenów do miejsca w którym się znajduje w danej chwili. Klimatyzator jest najwyższej klasy energooszczędny najcichszy na rynku, o niespotykanej kulturze pracy. Posiada Wifi.

Klimatyzacja DELUX FH, elegancki w kolorze Białym.

Klimatyzator dla wymagających Posiada oczyszczacz powietrza jest energooszczędny i fizycznie niesłyszalny. Dedykowany nie tylko dla  chłodzenia ale także do ogrzewania dużych pomieszczeń i domów. Sprawdza się zimą w bardzo niskich temperaturach.

Klimatyzatory PREMIUM EF

To linia klimatyzatorów w 3 kolorach czarny , srebrny i biały, chętnie wybierany przez projektantów wnętrz. Stosowany w projektach o nietypowej aranżacji. Jest sprawdzony, wydajny i bardzo cichy, energooszczędny. Wąziutki tylko 19 cm .

Klimatyzacja COMPACT  AP, MY 2018

To najlepszy w swoje klasie, kompaktowy klimatyzator na rynku. Producent wyposażył go w dobre filtry,  zmniejszył do wymiarów 73x16x25 (przy wydajnosci 1,5-2 kW).  Przy tych wymiarach ze swoją smukłą nowoczesna i elegancką obudową zmieści się wszędzie. Doskonale komponuje się w każdym wnętrzu pozostając niewidzialnymi niesłyszalnym.  Stanowi doskonała relacje jakości do ceny . Możliwość Wifi . Szczególnie polecamy.

Klimatyzator Model HR, MY 2019 

To najprostszy o tradycyjnych obłych kształtach. Dla niewymagających: cichy, wyzwala poczucie ekonomicznego komfortu

KONSOLA ( przypodłogowa ).

Swoim kształtem daje możliwość montażu wszędzie tam gdzie tradycyjny „naścieniak” montażowo, nie daje rady, np. poddasze o dużych skosach.

Pozostał już tylko do omówienia system MULTI Splitt.

Rozważających to rozwiązanie zapraszamy do osobistego kontaktu ze względu na złożoność tematyczną i technologiczną oraz wielorakie możliwości zastosowań.

Nie umniejszamy konkurencji ale z powyższej dywersyfikacji półek produktowych Mitsubishi Electric jednoznacznie widać że producent zadbał o każdego klienta. Klienta od najmniej do najbardziej zasobnego portfela.