1banner_sidebar_martynex-v2.jpg

2banner_sidebar_martynex-v2.jpg

3banner_sidebar_martynex-v2.jpg

O firmie

Szanowni Państwo,

Samodoskonalenie i rozwój Firmy MARTYN-EX s.c. jest stałym składnikiem naszej pracy, gwarantującym najlepszą jakość usług. Jesteśmy RODZINNĄ, dynamicznie rozwijającą się firmą. Naszą domeną jest jakość, szybkość w działaniu oraz gwarancja zapewnienia jakości. Naszym celem jest satysfakcja Klienta oraz zbudowanie długotrwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu. Ćwierć Wieku doświadczeń oraz doskonała znajomość potrzeb rynku buduje nam bazę zadowolonych klientów.

12 lat z DIAMENTEM to nowe spojrzenie, nowe wyzwanie i Nowy Udoskonalony Projekt Sprzedaży, który jest kontynuacją Projektu Najlepszej Relacji Jakości, do Ceny ale w nowym innym wymiarze. Jest programem zbudowanym i dostosowanym do nowych przepisów FGAZ.  12 lat z DIAMENTEM to: DOŚWIADCZENIE, PEWNOŚĆ, ZAUFANIE i NAJWYZSZA JAKOŚĆ w REALACJI.

"Jak Cię widzą, tak Cię pisza" - Klienci o nas.

"Współpracę z Panem Robertem i ekipą MARTYN-EX'u oceniam bardzo dobrze. Pana Roberta, oprócz pełnego profesjonalizmu i dogłębnej wiedzy z dziedziny klimatyzacji, cechuje bardzo pozytywne podejście do klienta. Cierpliwie udziela odpowiedzi na każde pytanie, starając się przedstawić zalety oferowanego sprzętu w jak najbardziej obiektywny sposób. Montaż urządzeń wykonano bez zastrzeżeń, bardzo fachowo i terminowo. Klimatyzacja (trzy jednostki wewnętrzne + jedna jednostka zewnętrzna) działa doskonale i co jest istotne bardzo cicho. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy MARTYN-EX oraz sprzęt Mitsubishi.

JT" 

"KLIMATYZACJA W MARTYN-EX, TO NAJWYZSZA JAKOŚĆ URZĄDZEŃ, TO CZYSTOŚĆ ELEGANCJA I KOMFORT POŁĄCZONA Z UNIKALNĄ DZIŚ, JUŻ, PASJĄ MONTAŻU. IS"

 

Dziękujemy.

martynex_logo_klimatyzacja_warszawa.png