1banner_sidebar_martynex-v2.jpg

2banner_sidebar_martynex-v2.jpg

3banner_sidebar_martynex-v2.jpg

O FIRMIE

Szanowni Państwo,

Jesteśmy certyfikowanym partnerem MITSUBISHI ELECTRIC posiadającym niezbędne zaplecze techniczno-handlowe. Zapewniamy także, doradztwo techniczne. Znajomość branży, produktu, oraz elastyczność w działaniu, pozwalają nam dostosować ofertę do potrzeb naszych Klientów i w 100 % realizować zamówienia.

10 lat z Diamentem to nowe spojrzenie, nowe wyzwanie i Nowy Udoskonalony Projekt Sprzedaży. Program Razem od 10 Lat  jest kontynuacją Projektu Najlepszej Relacji Jakości, do Ceny ale w nowym innym wymiarze. Jest programem zbudowanym i dostosowanym do nowych przepisów FGAZ. Razem od 10 Lat  to OCHRONA, PEWNOŚĆ, ZAUFANIE I JAKOŚĆ.

Jak Cię widzą, tak Cię pisza.:

"Współpracę z Panem Robertem i ekipą MARTYN-EX'u oceniam bardzo dobrze. Pana Roberta, oprócz pełnego profesjonalizmu i dogłębnej wiedzy z dziedziny klimatyzacji, cechuje bardzo pozytywne podejście do klienta. Cierpliwie udziela odpowiedzi na każde pytanie, starając się przedstawić zalety oferowanego sprzętu w jak najbardziej obiektywny sposób. Montaż urządzeń wykonano bez zastrzeżeń, bardzo fachowo i terminowo. Klimatyzacja (trzy jednostki wewnętrzne + jedna jednostka zewnętrzna) działa doskonale i co jest istotne bardzo cicho. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy MARTYN-EX oraz sprzęt Mitsubishi.
JT" 

"KLIMATYZACJA W MARTYN-EX, TO NAJWYZSZA JAKOŚĆ URZĄDZEŃ, TO CZYSTOŚĆ ELEGANCJA I KOMFORT POŁĄCZONA Z UNIKALNĄ DZIŚ, JUŻ, PASJĄ MONTAŻU. IS"

Dziękujemy.

martynex_logo_klimatyzacja_warszawa.png