Zdrowe otoczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
Antyalergiczne systemy neutralizowania alergenów
Ochrona środowiska naturalnego

upload/tarcza_5_lat_gwarancji_box.png

1banner_sidebar_martynex-v2.jpg

2banner_sidebar_martynex-v2.jpg

3banner_sidebar_martynex-v2.jpg

NIEstraszny nam SMOG Wirusy, Bakterie i Alergeny.

Klimatyzacja Warszawa Mitsubishi Electric - Filtry, systemy filtracji i kurtyny filtra plazmowego. 

 

Niestraszny nam SMOG, Wirusy, Bakterie i Alergeny.

SMOG to mieszanina dymu i mgły zawieszona nad nami: w skład pyłów zawieszonych w powietrzu często wchodzą benzen, ołów, tlenek siarki, tlenek azotu oraz substancje stałe i wiele innych trujących pierwiastków chemicznych.  

Wdychamy wiec SMOG: który nam szkodzi i który może być przyczyną wielu groźnych chorób.

SMOG to także pył unoszący się w powietrzu i składający się z mniejszych pyłów o średnicy nie większej niż 2,5 mikrometra ( tysięczna cześć milimetra) noszący  potoczną nazwę PM2,5.  

A co na to Klimatyzacja Komfortu Mitsubishi Electric?

Klimatyzatory z segmentu RAC HOME skutecznie usuwają cząsteczki wyżej wymienionego pyłu PM 2.5 μm. poczwórnym filtrem plazmowy Plus i Filtrem Plasma-Quad unieszkodliwiając w 99% wszystkie wirusy, bakterie, alergeny w czasie 1 godziny. Dotyczy modeli LN i FH.

W Standardzie wszystkie klimatyzatory Mitsubishi Electric wyposażone są w filtry nasycone unikalną w swej strukturze powłoką jonów srebra które pozwalają na uzyskanie najwyższej czystości powietrza poprzez neutralizowanie z pomieszczenia: pyłów, zapachów, bakterii i szkodliwych alergenów. Dotyczy modeli EF, AP, LN, FH, SF, KJ, KT.

Na marginesie : Bardzo wysoki stopień filtracji Klimatyzacji Mitsubishi Electric sprawia, że zatrzymywane są cząsteczki pyłu, już o wielkości 0,01 μm.

Z Mitsubishi Electric w Warszawie , NIEstraszny nam SMOG Wirusy, Bakterie i Alergeny.