Zdrowe otoczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
Antyalergiczne systemy neutralizowania alergenów
Ochrona środowiska naturalnego

upload/tarcza_5_lat_gwarancji_box.png

1banner_sidebar_martynex-v2.jpg

2banner_sidebar_martynex-v2.jpg

3banner_sidebar_martynex-v2.jpg

Mr Slim klimatyzatory stojące PSA-RP

Klimatyzatory stojące Mitsubishi Electric PSA-RP

To doskonały wybór w przypadku nagłego zapotrzebowania na klimatyzację oraz ograniczonego na nią miejsca. Klimatyzacja stojąca PSA-RP to szybki montaż oraz zwarta konstrukcja, która  pozwala  zaoszczędzić miejsce.

Montaż

Stojąca jednostka wewnętrzna montowana jest na podłodze, co znacznie przyspiesza montaż. Zwarta konstrukcja zajmuje niewiele miejsca. 4 kierunki przyłączania rur zwiększają swobodę montażu. Nadzwyczajna swoboda w wyborze miejsca montażu dzięki możliwości podłączenia rur z jednej z czterech stron: z lewej strony, z tyłu, od spodu lub z prawej strony jednostki. Montaż w narożniku pomieszczenia nie jest utrudniony.

kierunki_podlaczania.jpg

Dystrybucja powietrza

Jednostka stojąca dostosowana jest do zastosowań w pomieszczeniach bardzo wysokich, gdzie ogromne znaczenie ma utrzymanie małej różnicy temperatur pomiędzy powietrzem zasysanym przez urządzenie, a nawiewanym.

Automatyczna zmiana trybu pracy

Klimatyzator automatycznie przełącza tryb pracy między chłodzeniem i grzaniem w celu utrzymania żądanej temperatury.

logomelcloud[28].jpgWiFi - dzięki specjalnej aplikacji MELCloud, klimatyzatory PSA-RP mogą byś sterowane przez użytkowników z dowolnego miejsca na świecie, za pośrednictwem smartfona, tableta, laptopa. Więcej na www.melcloud.com.

 

Sprężarka typu scroll

sprezarka_scroll[4].jpgWysokowydajna sprężarka typu scroll wyposażona jest w „mechanizm odkształcania ramy”, umożliwiający osiowy ruch ramy podtrzymującej ruchomą spiralę sprężarki. System ten znacznie minimalizuje nieszczelności oraz straty w wyniku tarcia elementów i jednocześnie zapewnia wysoką sprawność sprężarki w całym zakresie prędkości obrotowej.

 

Sprężarka rotacyjna

sprezarka_rotacyjna[2].jpgSilnik reluktancyjny prądu stałego posiada wirnik wyposażony w silne magnesy neodymowe. Moment magnetyczny wytwarzany przez magnesy neodymowe oraz moment reluktancyjny, wpływają na zwiększenie wydajności pracy.

Prosta konserwacja

Filtr o długiej żywotności jako wyposażenie standardowe. Jednostki wewnętrzne wyposażone są w filtry o wydłużonej żywotności, których maksymalny czas eksploatacji wynosi 2500 godzin (wartość szacunkowa dla pracy w standardowych warunkach biurowych). Częstotliwość czyszczenia filtra została znacznie zredukowana. Ponadto, otwierana kratka wlotowa ułatwia demontaż filtra w celu wyczyszczenia go z kurzu i innych drobnych zanieczyszczeń.

Długa instalacja

Długie instalacje chłodnicze pozwalają na optymalne rozplanowanie rozmieszczenia jednostek i ułatwiają ich montaż.

psa_jednostki_zewnetrzne.jpg

MULTI (Jednoczesna praca wielu jednostek)

Do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć kilka jednostek wewnętrznych (w zależności od kombinacji urządzeń, możliwe jest podłączenie maksymalnie 4 jednostek; jakkolwiek wszystkie jednostki wewnętrzne muszą pracować z tymi samymi ustawieniami).

 

POBIERZ KARTĘ KATALOGOWĄ MITSUBISHI ELECTRIC PSA-RP

karta_mitsubishi_electric_ef_2014[1].png

Co zyskujesz?

a1.png a2.png a3.png a4.png a5.png