upload/tarcza_5_lat_gwarancji_box.png

1banner_sidebar_martynex-v2.jpg

2banner_sidebar_martynex-v2.jpg

3banner_sidebar_martynex-v2.jpg

Mr. Slim klimatyzatory naścienne PKA-RP

Klimatyzacja Mitsubishi Electric seria Mr Slim PKA-RP to klasa profesjonalna, to urządzenie dedykowane dla zastosowań w klimatyzacji technicznej.

Do zalet Mr Slim PKA-RP  można zaliczyć:

4 kierunki wyprowadzania przewodów

Przewody chłodnicze oraz odpływ skroplin można podłączyć z tyłu, z prawej lub lewej strony bądź od spodu jednostki. Takie rozwiązanie zapewnia większą elastyczność prowadzenia przewodów, a co za tym idzie większą dowolność przy wyborze miejsca montażu.

Kompaktowe wymiary 898 mm

Mniejsze, kompaktowe rozmiary umożliwiają dopasowanie jednostki wewnętrznej do ograniczonej powierzchni montażowej.

pka-rp_wymiary.jpg

Opcjonalna pompka skroplin (opcja)

Wysokość podnoszenia opcjonalnej pompki skroplin wynosi 800mm. Takie rozwiązanie daje możliwość elastycznego podłączenie wężyka skroplin w przestrzeni międzysufitowej. W konsekwencji ułatwia także odprowadzanie skroplin w przypadku, gdy miejsce montażu jednostki wewnętrznej uniemożliwia bezpośredni dostęp na zewnątrz.

logomelcloud[19].jpgWiFi - do klimatyzacji w serwerowni ME PKA-RP możliwe jest dokupienie interfejsu WiFi i sterowanie całym systemem z dowolnego miejsca na świecie, za pośrednictwem smartfona, tableta, laptopa (opcja).

Seria PKA-RP może być sterowana za pomocą pilota bezprzewodowego bądź sterowania przewodowego (opcja). Główne funkcje wielofunkcyjnego pilota przewodowego:

  • Duży wyświetlacz ciekłokrystaliczny z podświetleniem
  • Programator tygodniowy: do 8 ustawień WŁ/ WYŁ Temp. na dobę
  • Możliwość ograniczenia nastawy temperatury
  • Podgląd parametrów serwisowych na wyświetlaczu
  • Możliwość sterowania urządzeniami Lossnay

pka-rp_pilotu.jpg

 

Funkcja pracy rotacyjnej, Back-Up i kaskady

Niejednokrotnie jednoczesna praca kilku jednostek nie jest wymagana, dlatego funkcja pracy rotacyjnej pozwala na naprzemienne załączanie poszczególnych jednostek za pomocą przełącznika. W takim przypadku czas pracy jest równomiernie rozkładany na poszczególne jednostki. Dla danej funkcji nie są wymagane żadne akcesoria, jedynie podłączenie jednostek pod sterownik PAR-31MAA.
Jednostki pracują rotacyjnie (naprzemiennie) w określonych odstępach czasowych od 1 do 28 dni, zaś w przypadku awarii jednej z jednostek druga załączy się automatycznie.

 

Sprężarka typu scroll dla PUHZ-ZRP

sprezarka_scroll.jpgWyposażona jest ona w „mechanizm odkształcania ramy”, który umożliwia osiowy ruch ramy podtrzymującej ruchomą spiralę sprężarki. System ten znacznie minimalizuje nieszczelności oraz straty w wyniku tarcia elementów, przy jednoczesnym zapewnieniu sprawności sprężarki w całym zakresie prędkości obrotowej.

 

Sprężarka rotacyjna dla PUHZ-P

sprezarka_rotacyjna.jpgSilnik reluktancyjny prądu stałego posiada wirnik wyposażony w silne magnesy neodymowe. Moment magnetyczny wytwarzany przez magnesy neodymowe oraz moment reluktancyjny, wpływają na zwiększenie wydajności pracy.

 

Płaski panel

PKA-RP  posiada nową konstrukcję kratki wlotowej w postaci płaskich paneli.

 

Wysoka efektywność energetyczna

Klasa energetyczna A - dzięki wysokoefektywnym wymiennikom ciepła jednostek wewnętrznych oraz usprawnieniu energooszczędnych inwerterów.
pka-rpefektywnosc.jpg

 

Multi (jednoczesna praca wielu jednostek)

Do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć maksymalnie 4 jednostki wewnętrzne, jednakże wszystkie jednostki wewnętrzne muszą pracować z tymi samymi ustawieniami.

POBIERZ KARTĘ KATALOGOWĄ MITSUBISHI ELECTRIC PKA-RP

karta_katalogowa_mitsubishi_electric_pka-rp,_puhz-zrp[1].png