1banner_sidebar_martynex-v2.jpg

2banner_sidebar_martynex-v2.jpg

3banner_sidebar_martynex-v2.jpg

Klimatyzacja seria M Przypodłogowe

Klimatyzator przypodłogowy Mitsubishi Electric MFZ-KJ

KONSOLA (przypodłogowa)

Swoim kształtem daje możliwość montażu wszędzie tam gdzie tradycyjny nascieniak nie daje rady, np. poddasze o dużych skosach.

Klimatyzator przypodłogowy Mitsubishi Electric MFZ-KJ to nowoczesne, o wysokiej wydajności oraz energooszczędne urządzenie, które posiada specjalny tryb nawiewu powietrza. Możemy za jego pomocą schłodzić nasze pomieszczenia w upalne dni, ale i także ogrzać w chłodne dni, dlatego mogą być one używane przez cały rok.

Dzięki kompaktowemu, eleganckiemu, a zarazem prostemu wyglądowi klimatyzator przypodłogowy MFZ-KJ doskonale harmonizuje z otoczeniem, zarówno tym nowoczesnym, jaki i tym bardziej klasycznym. Idealne nadaje się do sypialni, gabinetu, salonu, czy do biura.

MFZ-KJ jest fatwy w obsłudze, posiada czytelne symbole na pilocie, automatyczne programy oraz programy, które można w łatwy sposób dostosować do indywidualnych preferencji.
Klimatyzator przypodłogowy Mitsubishi Electric MFZ-KJ posiada trzy specjalnie wyprofilowanie żaluzje sterują nawiewem powietrza i pozwalają na dowolną konfigurację komfortu, zgodnie z preferencjami. Konstrukcja zapewnia nawiew powietrza przy podłodze.

mfz-kj_tryb_grzania.jpg


Ciepłe powietrze jest wywiewane dołem a następnie zasysane z powrotem do urządzenia aby szybko podnieść temperaturę wywiewanego powietrza.

mfz-kj_tryb_chlodzenia.jpg


Model MFZ-KJ posiada programator tygodniowy – możemy ustawić czas uruchomienia oraz zakończenia pracy, a także regulować temperaturę. Możemy korzystać aż 8 wzorców dziennie.

mfz-kj_montaz.jpg


Podstawa z możliwością demontażu - zdemontowanie podstawy podkreśli elegancką formę korpusu urządzenia.

Model MFZ-KJ ma kompaktowe wymiary, które pozwalają na montaż pod oknem.

mfz-kj_wymiary.jpg

 

logomelcloud[9].jpg Dzięki specjalnej aplikacji MELCloud, klimatyzatory MFZ-KJ mogą byś sterowane przez użytkowników z dowolnego miejsca na świecie, za pośrednictwem smartfona, tableta, laptopa (opcja). Więcej na www.melcloud.com.

 

POBIERZ KARTĘ KATALOGOWĄ MITSUBISHI ELECTRIC MFZ-KJ

karta_katalogowa_mitsubishi_klimatyzator_przypodlogowy_mfz-kj.png