Zdrowe otoczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
Antyalergiczne systemy neutralizowania alergenów
Ochrona środowiska naturalnego

upload/tarcza_5_lat_gwarancji_box.png

1banner_sidebar_martynex-v2.jpg

2banner_sidebar_martynex-v2.jpg

3banner_sidebar_martynex-v2.jpg

Klimatyzacja seria M Premium EF

Klimatyzator Mitsubishi Electric MSZ-EF Premium

oferuje aż trzy kolory jednostek do wyboru

Czarny, srebrny i biały, chętnie wybierany przez projektantów wnętrz. Stosowany w projektach o nietypowej aranżacji. Jest sprawdzony, wydajny i bardzo cichy, energooszczędny. Wąziutki tylko 19 cm.

W tym modelu możemy wybierać wśród aż trzech kolorów. Każdy znajdzie coś dla siebie i coś pasującego do jego wnętrza i upodobań.

To co najlepsze

MSZ-EF zaprojektowany do nowoczesnych i stylowych wnętrz sprosta nawet tym najwyższym wymaganiom i to zarówno pod względem wyglądu, jak i jakości.

Naturalny powiew powietrza

Druga nazwa dla klimatyzatorów EF to KIRIGAMINE ZEN. Pochodzi ona od nazwy górskiego kurortu Kirigamine - najbardziej znanego ośrodka turystycznego w Japonii, którego atmosferą z czystym powietrzem zachwycają się tysiące turystów na całym świecie. Klimatyzatory MSZ-EF zostały tak zaprojektowane, by wypływające z nich strugi powietrza miały cechy naturalnych strumieni powietrza z japońskiej góry.

zen.jpgKirigamine to stabilizacja, współgranie z nienaruszoną naturą, Zen zaś to harmonia, pokój i dobrobyt.

Tradycyjny biały, klasyczny srebrny i elegancki czarny będą doskonale harmonizować z każdym wnętrzem, dodatkowo wpływając na jego jakość oraz poczucie luksusu. Powyższe w połączeniu z niskim poziomem ciśnienia akustycznego - 21 dB(A) na najcichszym biegu, zapewnia użytkownikowi komfort i spokój, także ten finansowy ze względu na niski pobór prądu.

Dopełnieniem całości jest minimalistyczny design - smukły, delikatny i subtelny wygląd nie tylko, gdy klimatyzator jest wyłączony, lecz także podczas pracy. Jedyna zauważalna zmiana to ruch wylotu powietrza podczas jego otwierania i zamykania.

Oszczędny tryb czuwania

Mitsubishi Electric oprócz obniżenia ilości zużywanej energii podczas pracy jednostki, nie zapomniało o obniżeniu energii zużywanej podczas trybu czuwania.

Jednostki zewnętrzne dla zimnych regionów

Jednostki zewnętrzne typu Split oprócz modeli standardowych dostępne są również w wersji do pracy jako jedyne źródło ciepła z gwarancją pracy do -20°C (VEH).

Wysoka klasa energetyczna

Klimatyzatory EF posiadają klasę energetyczną A+++ dla chłodzenia oraz klasę A++ dla grzania, dzięki czemu ich praca jest nie tylko wydajna, ale także ekonomiczna.

Wifi

logomelcloud[3].jpgDzięki specjalnej aplikacji MELCloud, klimatyzatory EF mogą byś sterowane przez użytkowników z dowolnego miejsca na świecie, za pośrednictwem smartfona, tableta, laptopa (opcja). Więcej na www.melcloud.com.

Zastosowanie

Mieszkania, domy oraz małe budynki komercyjne

Najważniejsze zalety

  • Komfort świeżego powietrza
  • Naturalny przepływ powietrza
  • Komfortowe chłodzenie i grzanie
  • Cicha praca 21 dB(A)
  • Wysoka wydajność energetyczna
  • Zaawansowana technologia inwerterowa
  • Produkt zgodny z ErP
  • Dostępny w systemach split i multi
  • Atrakcyjny design oraz kolory

 

POBIERZ KARTĘ KATALOGOWĄ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-EF

karta_mitsubishi_electric_ef_2014[1].png

Co zyskujesz?

a1.png a2.png a3.png a4.png a5.png