Zdrowe otoczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
Antyalergiczne systemy neutralizowania alergenów
Ochrona środowiska naturalnego

upload/tarcza_5_lat_gwarancji_box.png

1banner_sidebar_martynex-v2.jpg

2banner_sidebar_martynex-v2.jpg

3banner_sidebar_martynex-v2.jpg

Dla firm

Klimatyzacja do Serwerowni MSY-TP (R32)

Zestaw klimatyzacji MSY-TP35-50VF/MUY z nowym ekologicznym czynnikiem chłodniczym R32 to klimatyzacja dedykowana dla małych firm z własnym niezależnym środowiskiem tele-informatycznym. Przeznaczona do pomieszczeń technicznych, pomieszczeń IT, i małych serwerowni. Jest zestawem tylko chodzącym. Urządzenie całorocznie dostarczy wymagany, potrzebny chłód przy temperaturze zewnętrznej - 25 oC.             

Mr. Slim klimatyzatory naścienne PKA-M (Do serwerowni)

Klimatyzacja do serwerowni Mitsubishi Electric PKA-RP (410), to klasa profesjonalna dedykowana do zastosowań w klimatyzacji technicznej. Posiada trzykrotnie dłyższą żywotność, wysoko wydajna, jednostka zewnętrzna przystosowana do pracy całorocznej z trybem dziennym i nocnym, opcjonalny moduł Wi-Fi.

Mr. Slim klimatyzatory podstropowe PCA-M

Mitsubishi Electric PCA-RP (Mr. Slim), to klimatyzacja podstropowa - doskonałe rozwiązanie dla sklepów, biur, miejsc gdzie nie możemy zaadoptować dużego miejsca na ścianie. Ma elegancką konstrukcję, wyposażona w specjalny otwór w korpusie pozwalające na doprowadzenie świeżego powietrza z zewnątrz, w standardzie dołożony filtr o wydłużonej żywotności, tryb automatycznej regulacji nawiewu, opcjonalnie moduł Wi-Fi.

Mr Slim klimatyzatory kasetonowe PLA-(Z)RP

Klimatyzacja Mitsubishi Electric PLA-(Z)RP, kasetonowa, 4-stronna, która oferuje 72 kombinacje nawiewu jako idealne urządzenie do pomieszczeń o wysokości powyżej 4m. Cechuje się szerokim nawiewem z trapezowym rozprowadzeniem powietrza, co relatywnie wpływa na zmniejszenie pracy wentylatora o 20%, zapewniając szeroki strumień łagodnie schłodzonego powietrza. Posiada funkcję pracy rotacyjnej, Back-Up i kaskady. Posiada detektor temperatury "i-see Sensor". Opcjonalnie moduł Wi-Fi do sterowania bezprzewodowego.

Mr Slim klimatyzatory kanałowe PEAD-RP

Klimatyzacja kanałowa Mitsubishi Electric PEAD-RP, to wąskie jednostki wewnętrzne idealnie nadające się do zabudowy międzysufitowej o ograniczonej przestrzeni montażowej pod sufitem. Posiadają ujednoliconą wysokość (25 cm) umożliwiając montaż w wąskich przestrzeniach. Posiadają wbudowaną pompkę skroplin, różne warianty montażu, automatyczny restart, automatyczna zmiana trybu pracy. Funkcję pracy rotacujnej, Back-Up i kaskady. Moduł Wi-Fi (opcja).

Mr Slim klimatyzatory stojące PSA-RP

Klimatyzatory stojące Mitsubishi Electric PSA-RP, to doskonały wybór podczas nagłego zapotrzebowania na klimatyzację rownocześnie przy ograniczonym miejscu. Szybki montaż i zwarta konstrukcja klimatyzatora pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Montowana jest na podłodze z możliwością podłączenia rur na każdej ścianie.

Mr Slim klimatyzatory Standard Inverter

Klimatyzacja Mitsubishi Electric z serii Mr. Slim Multi Split, to nasza propozycja dla wymagających. Stosujemy urządzenia: Standard Inverter (PUHZ-P, SUZ-KA), Power Inverter (PUHZ-ZRP) oraz Zubadan (PUHZ-SHW). Każde urządzenie posiada indywidualne cechy, wśród ktorych z pewnością znajdziecie Państwo coś dla siebie.

Klimatyzacja do kuchni, gastronomii

Dla segmentu Horeca (Hotele, Restauracje, firmy cateringowe) kierujemy ofertę na urządzenia do kuchni Mitsubishi Electric PCA-RP71HAQ / PUHZ-ZRP71VHA, jako klimatyzacje podstropowe, wykonane ze stali nierdzewnej, o wyjątkowej konstrukcji pozwalającej na łatwe utzrymanie w czystości. Posiadają specjalny filtr przeciwtłuszczowy eliminujący m.in. "mgłę tłuszczową".

Suszarki do rąk

Suszarki do rąk Mitsubishi Electric Jet Towel Mini / Jet Towel Slim / Jet Towel Smart (oraz Jet Towel Smart Lite), to stosunkowo niewielkie rozmiarami lecz skuteczne urządzenia do higieny rąk. Łączyą styl, funkcjonalność; są oszczędna jeśli chodzi o zużycie energii.

Rekuperatory LOSSNAY

Rekuperatory Lossnay stanowią skuteczny sposób na wymianę i doprowadzanie świeżego powietrza zwłaszcza w budynkach o szczelnej powłoce z brakiem możliwości wymiany powietrza. Wykorzystują wydajny system odzysku ciepła, co generuje oszczędności nawet 70% energii.

Kurtyny powietrzne Thermoscreens

Kurtyny powietrzne Mitsubishi Electric Thermoscreens z pompą ciepła posiadającą wysoką efektywność energetyczną przy maksymalnej wydajności. Doskonale zabezpieczają wejścia dosklepów, czy budynków użyteczności publicznej przed stratami ogrzewania i klimatyzacji. Wyróżniamy dwa modele: do podwieszania oraz do zabudowy.