Zdrowe otoczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
Antyalergiczne systemy neutralizowania alergenów
Ochrona środowiska naturalnego

upload/tarcza_5_lat_gwarancji_box.png

1banner_sidebar_martynex-v2.jpg

2banner_sidebar_martynex-v2.jpg

3banner_sidebar_martynex-v2.jpg

Dla domu

Klimatyzacja seria M Diamond LN R32

Klimatyzator Mitsubishi Electric MSZ-LN Diamond, w czterech kolorach do wyboru: Natural White, Pearl White, Ruby Red, Onyx Black. Dodatkowo sterowany za pomocą termografii (3D-i-see Sensor), posiadający podwójne, niezależne żaluzje kierujące strumień powietrza w różne strony oraz poczwórny filtr plazmowy.

Klimatyzacja seria M Premium R32

Klimatyzator Mitsubishi Electric MSZ-EF Premium (Kirigamine Zen) oferuje trzy kolory do wyboru: czarny, srebrny i biały. Zaprojektowany do nowoczesnych i stylowyh wnętrz. Posiada oszczędny tryb czuwania, wysoką klasę energetyczną, sterowany poprzez Wi-Fi.

Klimatyzacja seria M Standard HR R32

Klimatyzator Mitsubishi Electric MSZ-HR z nowym, ekologicznym czynnikiem chłodniczym R32, to najprostsze urządzenie o tradycyjnych obłych kształtach, cichy i energooszczędny, opcjonalnie sterowany Wi-Fi. Posiada 12-godzinny timer, kompaktowe wymiary, o poziomie hałasu rzędu 22dB.

Klimatyzacja seria M Przypodłogowe

Klimatyzator przypodłogowy Mitsubishi Electric MFZ-KJ, jako konsola przypodłogowa, daje możliwość montażu wszędzie tam, gdzie brak miejsca nie pozwala na montaż klimatyzacji o pełnbych wymiarach. To nowoczesne, energooszczędne urządzenie o wysokiej wydajności ze specjalnym trybem nawiewu powietrza. Posiada programator tygodniowy oraz podstawę z możliwością demontażu.

Klimatyzacja seria M Multi Split R32

System klimatyzacji MXZ multi-split, pozwala obsługiwać równocześnie aż 8 pomieszczeń przy dużej oszczędności energii. Wypozażony w funkcję sterowania poprzez sieć Wi-Fi (opcjonalnie), kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Modele o mocy 14.0 oraz 15.5 kW dostępne są z zasilaniem 3-fazowym.

Rekuperatory naścienne VL Lossnay

Systemy rekuperacyjne Mitsubishi Electric LOSSNAY, to połączenie zalet wentylacji odzysku cioepła. 100% świeżego powietrza z maksymalnym odzyskiem ciepła. Modele VL-50 i VL-100, to kontrolowana wentylacja do małych pomieszczeń. Sprawdzi się w gabinetach, salonach lub w domu.

Osuszacz powietrza

Osuszacz powietrza MJ-E16VX-S1 jest produktem Mitsubishi Electric wykorzystywanym w pomieszczeniach mieszkalnych i nie tylko, posiadający 2 filtry powietrza: wychwytujący zanieczyszczenia o średnicy 10-100 μm oraz fotokatalityczny, przeznaczony do wychwytywania zanieczyszczeń zapachowych, takich jak np. amoniak. Posiada możliwość ustawienia dowolnej wilgotności danego pomieszczenia jak i funkcje: "pranie" oraz "ochrona przed pleśnią".