Zdrowe otoczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
Antyalergiczne systemy neutralizowania alergenów
Ochrona środowiska naturalnego

Cena klimatyzacji jest ważna ale nie najważniejsza

Cena klimatyzacji jest ważna ale nie najważniejsza, a dlaczego Mitsubishi  Electric ?

Niestety, większość klientów sugeruje się ceną. A w naszym przypadku? Nie do końca, ma to racje bytu. Najważniejszym dziś czynnikiem, przy wyborze klimatyzatora jest technologia, jakość, kultura pracy samej Klimatyzacji. Im bardziej jest zaawansowana technologicznie klimatyzacja tym otrzymujemy zdecydowanie lepszą jakość, wyższą energooszczędność (+++) , zdolność do oczyszczania powietrza ( np. filtry z jonami srebra , czy filtry SMOG) oraz oszczędność eksploatacyjną, co przełoży się na nastoletnią, bezawaryjną prace. ( dotyczy: sprawdzonej klimatyzacji MITSUBISHI ELECTRIC)

Obecnie najprostszy (INVERTER), dobry i energooszczędny klimatyzator dla powierzchni mieszkania 50 mkw to wydatek rzędu 5500 zł, a koszty jego eksploatacji, będą nieporównywalnie dużo niższe w stosunku do starych niezawansowanych urządzeń z ubiegłych lat. (Technologia ON-OFF) DZIS Mówimy o klimatyzacji minimum A+++, zgodnych z dyrektywą UE.

Klimatyzacja Mitsubishi Electric w klasie efektywności energetycznej = A+++ gwarantuje, że koszty użytkowania klimatyzacji w upalne dni będą bardzo małe i nieodczuwalne dla portfela a dodatkowe  funkcje Komfortu takie jak MELCloud, Econo Cool, Tryb nocny,  3D I-see Sensor czy Silent będą stanowiły standard i potrzebę dnia każdego.

Ale, czego nie robi się dla spokoju i Rodziny. Gdy Córka potrzebuje chłodu w czasie nauki do egzaminów, Żona w komforcie zrealizuje się zawodowo i tym samym utrzyma domowe standardy a Pies latem schłodzi Swój pysk a zima dogrzeje się pod Klimą. Dlatego cena, nie jest, najważniejsza. 

Podsumowując:

Wybierając klimatyzacje, nie oszczędzaj na cenie. Kupuj nie chińską bo szkoda pieniędzy, a silną i  mocną markę Mitsubishi Electro. Korzystaj tylko z certyfikowanych fabrycznych przedstawicieli, zlecaj montaż z godnie z przepisami FGAZ. A ta zasada, w 100 % przełoży się na długoletni efekt bezawaryjnej pracy.