Klimatyzacja Warszawa

Mitsubishi Electric

W czasie obecnych zmian klimatycznych zaczyna być dostrzegana jako artykuł pierwszej potrzeby. Tym samym staje się standardem w wyposażeniu domów, mieszkań, apartamentów, biur oraz domków letniskowych. Klimatyzacja Mitsubishi Electric, to także sposób na oczyszczanie powietrza, a także możliwość przebywania w zdrowych, sterylnych i bezzapachowych warunkach pozbawionych smogu, alergenów, pyłów, pleśni, czy roztoczy.

Nasza klimatyzacja Warszawa określa standard i możliwości regulacji temperatury pomieszczeń w porze letniej, zimowej przy pomocy smartfonów i innych rozwiązać multimedialnych stosując tym samym dostępne na rynku protokoły. Dajemy także Państwu możliwość zastosowania klimatyzacji Mitsubishi Electric jako rozwiązania energetyczne, ekologiczne czyli powszechnie znanej nam, Pompy Ciepła.

Wieloletnie doświadczenie

Na warszawskim rynku klimatyzacji obecni jesteśmy od 2006 roku, od wielu lat jesteśmy certyfikowanym autoryzowanym partnerem Mitsubishi Electric Warszawa. W tym czasie świadczyliśmy usługi zarówno dla Klientów indywidualnych i Biznesowych. Tak długie funkcjonowanie na rynku klimatyzacji w Warszawie pozwoliło nam zdobyć doświadczenie, które przełożyło się nasz profesjonalizm. Cały czas monitorujemy i analizujemy potrzeby rynku.

Tworząc i krojąc ofertę Klimatyzacji w Warszawie zyskaliśmy zaufanie klientów. Przez ten czas Montaż i Profesjonalna Obsługa klienta oraz chłodzenie pomieszczeń stało się naszą Pasją i niepodzielnym fragmentem naszej egzystencji, co potwierdzone jest Certyfikatem Technicznym, Jakościowym Producenta Mitsubishi Electric, a takze aktualnym z 2015 r. dotyczącym korzystania z gazów technologicznych.

Nasze Doświadczenie w montażu i sprzedaży Klimatyzacji Mitsubishi Electric Warszawa potwierdzone jest Certyfikatem Technicznym, Jakościowym Producenta Mitsubishi Electric, a takze aktualnym z 2015 r. dotyczącym korzystania z gazów technologicznych.

Posiadamy: certyfikat F-gazowy nr FGAZ-P/27/0262/16 oraz Oficjalny Certyficat Autoryzowanego Partnera Mitsubishi Electric.

Dobierz odpowiednie

urządzenie dla Twojego domu

Klimatyzacja seria M Scandinavian style RW

Klimatyzacja seria M Scandinavian style RW

Klimatyzator Mitsubishi Electric MSZ-RW Scandinavian Style Doskonały do ogrzewania Tryb oczyszczania powietrzaPrzycisk „Purifier“ filtra Plasma-Quad-Plus umożliwia włączenie wentylatora i uruchomienie trybu oczyszczania powietrza, gdy urządzenie nie pracuje. Czujnik 3D i-seeOszczędność energii dzięki wykrywaniu obecności w pomieszczeniuDostosowanie strumienia i rozdziału powietrza pod kątem komfortu FiltryFiltr oczyszczający powietrzeFiltr Plasma-Quad-PlusFiltr neutralizujący zapachy Neutralizacja zapachówFiltr neutralizujący zapachy o powierzchni ok. 300 m2 bardzo skutecznie usuwa zapachy z powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych. Funkcja Double VaneDwie działające niezależnie od siebie żaluzje powietrzne zapewniają wysoką efektywność rozdziału powietrza w pomieszczeniu Karta Wi-Fi MELCloudWbudowana karta Wi-Fi w wyposażeniu standardowym Hyper Heating100% wydajności grzewczej w temperaturze do -25°CDolny limit trybu ogrzewania -30°COgrzewanie tacy wbudowane w urządzeniu zewnętrznym W zestawie pilot na podczerwień z funkcją programatora tygodniowego i podświetlanym wyświetlaczem

Pompy Ciepła Powietrze-Powietrze

Pompy Ciepła Powietrze-Powietrze

Mitsubishi Electric zapewnia w pakiecie rozbudowaną wiedzę specjalistyczną, która pozwala wspólnie osiągnąć sukces. Motto: "Słuchanie i rozumienie. Opracowywanie inteligentnych produktów. Kompetentne doradztwo. Rozpoznawanie tendencji. Kształtowanie przyszłości. Tworzenie rozwiązań na podstawie wiedzy." Wydajność, na której możesz polegać Rewelacyjna wydajność grzewcza Technologia Hyper Heating została opracowana przez firmę Mitsubishi Electric specjalnie z myślą o bardzo zimnym klimacie. Usprawnia działanie pompy ciepła i umożliwia utrzymanie wydajności grzewczej przy temperaturze zewnętrznej do −15°C i ogrzewanie nawet przy temperaturze −25°C. Hyper Heating MXZ Nowe urządzenia zewnętrzne Multi Split R32 w wersji Hyper-Heating zaprojektowano ze szczególnym naciskiem na tryb ogrzewania.100% mocy grzewczej do −15 °C na zewnątrzPoszerzony zakres pracy do −25 °C na zewnątrzWysoka sezonowa efektywność energetycznaZoptymalizowany tryb odszraniania Wysoka wydajność, niskie zapotrzebowanie na energię Mimo wysokiej wydajności urządzenia z technologią Hyper Heating są wysoce energooszczędne i osiągają wskaźnik SCOP (Współczynnik Efektywności Sezonowej) do 4,9 przy indeksie mocy 25 i klasę energetyczną A++. Hyper Heating Inverter udostępnia dokładnie tyle mocy, ile potrzebne jest w danym momencie. Kompaktowa i wydajna sprężarka Specjalna metoda produkcji pozwoliła na skonstruowanie sprężarki o znacznie bardziej zwartej budowie, przy jednoczesnym zachowaniu dużej wydajności poprzedniego, większego modelu. Tym samym nowa sprężarka mogła zostać zastosowana w kompaktowych urządzeniach zewnętrznych Serii M. Dzięki temu teraz także urządzenia tej serii mogą pracować w szerokim zakresie temperatur, nawet przy silnych mrozach. Zestawienie funkcji Aspekty techniczne Urządzenia ścienneMSZ-LNUrządzenia ścienneMSZ-FT  Urządzenia przypodłogoweMFZ-KJUrządzeniazewnętrzneInverter✔✔✔ Hyper Heating✔ 1✔✔ 1 Replace Technology✔ ✔ Certified Quality✔✔✔ Montaż / serwisowanieUrządzeniazewnętrzne Tryb pompy ciepła ✔✔✔ Regulator zimowy✔✔✔ Ponowne włączenie po awarii sieci zasilającej✔✔✔ Fabryczne napełnienie czynnikiem chłodniczym R32✔✔  Fabryczne napełnienie czynnikiem chłodniczym R410A  ✔Urzą-dzeniawe-wnętrzne Możliwość podłączenia do VRF za pomocą zestawu LEV✔ ✔KomfortUrządzeniawewnętrzne MELCloud✔✔✔ 1 Econo Cool✔✔✔ Programator czasowy włączania/wyłączania✔✔✔ Programator tygodniowy✔✔✔ Czujnik 3Di-see✔   i-save✔✔✔ Silent✔✔✔ Ochrona przed wyziębieniem✔✔✔ Możliwość podłączenia pilota przewodowego✔ 2   Tryb nocny✔✔ Jakość powietrzaUrządzeniawewnętrzne Poziomy Swing✔✔  Pionowy Swing✔✔✔ Automatyczne sterowanie wentylatorem✔✔✔ Filtr Plasma-Quad-Connect ✔  Filtr Plasma-Quad-Plus✔   Filtr V-Blocking✔ 1✔✔ Filtr oczyszczający powietrze✔✔✔ Filtr neutralizujący zapachy✔   Filtr z powłoką z jonami srebra  ✔

Rekuperatory naścienne VL Lossnay

Rekuperatory naścienne VL Lossnay

Systemy rekuperacyjne Mitsubishi Electric LOSSNAY - to połączenie zalet wentylacji i odzysku ciepła 100% świeżego powietrza z maksymalnym odzyskiem ciepła. Rekuperatory VL-50 oraz VL-100, to kontrolowana wentylacja do małych pomieszczeń. Rewelacyjnie sprawdzą się w gabinetach, salonach, niedużych salach czy w domu. Rekuperatory VL-50 i VL-100 są proste w montażu, są ciche - zaledwie 15 dB oraz cechuje je bardzo wysoka, bo aż 80%, sprawność wymiany temperatury między powietrzem odprowadzanym z wnętrza a doprowadzanym z zewnątrz. Rekuperator VL-50 Rekuperator VL-50 doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach do 60 metrów kwadratowych. Na najniższym stopniu, gdzie strumień objętości wynosi ok. 15,0 m3/h, rekuperator zużywa jedynie 4W, a poziom hałasu to 15 dB (mierzony w odległości 1,5 m). Montaż rekuperatora VL-50 jest bardzo prosty – wystarczy tylko jeden otwór w ścianie zewnętrznej i już. Takie rozwiązanie możliwe jest dzięki ułożeniu jednej rury w drugiej. Rura zewnętrzna zapewnia dopływ świeżego powietrza, zaś wewnętrzna umożliwia pozbycie się zużytego. VL-50 jest też elastyczne w montażu, to znaczy, można zamontować go zarówno w poziomie jak i w pionie. Rekuperator VL-100 Rekuperator VL-100 cechują małe przyłącza kanałów, dlatego potrzebne są tylko dwa otwory o niewielkich średnicach, przez które następuje zasysanie świeżego oraz odprowadzenie zużytego powietrza. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 80 metrów kwadratowch. Tu zasysanie świeżego i odtransportowywanie zużytego powietrza odbywa się dwiema osobnymi rurami. Rekuperator VL-100 za nowoczesną formę otrzymał nagrodę IF-Design Award. Rekuperatory Lossnay VL-50 i VL-100 korzystają z wydajnego systemu odzysku ciepła, gdzie z pomieszczenia odprowadzane jestzużyte powietrze przy jednoczesnym doprowadzeniuświeżego powietrza z zewnątrz. Zastosowany jest tu papierowy krzyżowy wymiennik ciepła o wyjątkowej konstrukcji jest bardzo cienki i umożliwia wymianę jawnej i ukrytejmocy cieplnej oraz przekazanie jej do świeżego powietrza, aby doprowadzić je do pomieszczenia po wstępnym kondycjonowaniu. Taka wymiana zmniejsza zużycie energii oraz uczucie komfortu. Zalety systemu rekuperacyjnego:Ochrona przed alergiamiOdprowadzanie wilgoci i substancji szkodliwychRedukcja stężenia CO2 w pomieszczeniachOszczędność energii i niższy poziom hałasu dzięki zamkniętym oknomSpełnienie wymagań prawnych w zakresie oszczędzania energiiWzrost i utrzymanie wartości budynku Możliwe jest połączenie rekuperatorów VL-50 i VL-100 w jednym budynku.

Klimatyzacja seria M Kompaktowe AP

Klimatyzacja seria M Kompaktowe AP

Kompaktowe urządzenia nascienne MSZ-AP czynnik R32 (wydaność 1,5 i 2,0 kW + systemy multi split) - SCOP do 5.1/SEER do 9,1 - Klasa efektywności energetycznej do A+++/A+++ - Poziom hałasu od 19/20 dB(A) - Pilot bezprzewodowy z programatorem tygodniowym Kompaktowe wymiary, sprawdzony w małych i dużych pomieszczeniach i doskonale pasuje do dowolnego wystroju wnętrza. Nowy ekologiczny czynnik chłodniczy R32 Wskazanie zużycia energii jeśli urządzenie wewnętrzne wyposażone jest w opcjonalną kartę Wi-Fi MAC-567IF-E, w MELCloud można odczytać zużycie energii Poziomy wylot powietrza Zapewnia bardzo komfortowy rozdział powietrza, zwłaszcza w trybie chłodzenia Tryb nocny Nowa funkcja, która podnosi komfort, automatycznie obniżając poziom hałasu urządzenia zewnętrznego o 3dB(A). Równocześnie dezaktywowana jest dioda LED na urządzeniu wewnętrznym, a w pilocie wyciszana jest akustyczna sygnalizacja wykonywania operacji Filtr z jonami srebra Powłoka z zawartością jonów srebra pozwala na uzyskanie wysokiej czystości powietrza poprzez skuteczne usuwanie z pomieszczenia zapachów, bakterii i alergenów. Mycie filtra nie pogarsza skuteczności jego działania. Funkcja i-save Zapis preferowanego stanu roboczego Elastyczność montażu Dostępna wersja o wydajności chłodniczej 1,5 kW w przypadku Multi Split ,Prosty montaż nad otworem drzwiowym

Case study

10 lat z Diamentem

10 lat z Diamentem to nowe spojrzenie, nowe wyzwanie i Nowy Udoskonalony Projekt Sprzedaży. Program Razem od 10 Lat jest kontynuacją Projektu Najlepszej Relacji Jakości do Ceny ale w nowym innym wymiarze. Jest programem zbudowanym i dostosowanym do nowych przepisów FGAZ. Razem od 10 Lat to ochrona, pewność zakupów i zaufanie.
Zobacz więcej

Autoryzacja Mitsubishi Electric

  • 18 lat pracy z DIAMENTEM doskonali nam warsztat pracy i generuje nowe wyzwania. Nasza współpraca oparta jest o udoskonalony Projekt Sprzedaży, który jest kontynuacją Projektu Najlepszej Relacji Jakości do Ceny, ale w nowym, innym wymiarze.
  • 18 lat pracy z DIAMENTEM to: DOŚWIADCZENIE, PEWNOŚĆ, ZAUFANIE i NAJWYZSZA JAKOŚĆ w RELACJI z KLIENTEM.

Laur

18

lat

Zdrowe otoczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
Antyalergiczne systemy neutralizowania alergenów
Ochrona środowiska naturalnego

Mitsubishi Electric