Zdrowe otoczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
Antyalergiczne systemy neutralizowania alergenów
Ochrona środowiska naturalnego

2banner_sidebar_martynex-v2.jpg

3banner_sidebar_martynex-v2.jpg

Klimatyzacja Warszawa Mitsubishi Electric - Montaż, serwis

Klimatyzacja Warszawa Mitsubishi Electric, w czasie  obecnych zmian klimatycznych zaczyna być dostrzegana jako artykuł pierwszej potrzeby. Tym samym staje  się  standardem w wyposażeniu domów, mieszkań, apartamentów, biur oraz domków letniskowych. Klimatyzacja Mitsubishi Electric to także sposób na oczyszczanie powietrza a także możliwość przebywania w zdrowych sterylnych, bez zapachowych warunkach pozbawionych smogu, alergenów, pyłów, pleśni, czy roztoczy. Nasza klimatyzacja Warszawa określa standard i możliwości regulacji temperatury pomieszczeń w porze letniej, zimowej przy pomocy smartfonów i innych rozwiązać multimedialnych stosując tym samym dostępne na rynku protokoły. Dajemy także Państwu możliwość zastosowania klimatyzacji Mitsubishi Electric jako rozwiązania energetyczne, ekologiczne czyli powszechnie znanej nam, Pompy Ciepła. 

Wieloletnie doświadczenie 

Na warszawskim rynku klimatyzacji obecni jesteśmy od ponad 16 lat, a od 13 lat jesteśmy certyfikowanym autoryzowanym partnerem  Mitsubishi Electric Warszawa. W tym czasie świadczyliśmy usługi zarówno dla Klientów indywidualnych i Biznesowych. Tak długie funkcjonowanie na rynku klimatyzacji w Warszawie pozwoliło nam zdobyć doświadczenie, które przełożyło się nasz profesjonalizm. Cały czas monitorujemy i analizujemy potrzeby rynku. 

Tworząc i krojąc ofertę Klimatyzacji w Warszawie zyskaliśmy i zbudowaliśmy zaufanie klientów zadowolonych z naszych usług. Przez ten czas Montaż i Profesjonalna Obsługa klienta oraz chłodzenie Państwa pomieszczeń stało się naszą Pasją i niepodzielnym fragmentem naszej egzystencji.

Nasze Doświadczenie w montażu i sprzedaży  Klimatyzacji Mitsubishi Electric Warszawa potwierdzone jest Certyfikatem Technicznym, Jakościowym Producenta Mitsubishi Electric, a takze aktualnym  z 2015 r. dotyczącym korzystania z gazów technologicznych. 

Posiadamy: certyfikat F-gazowy nr FGAZ-P/27/0262/16 oraz Oficjalny Certyficat Autoryzowanego Partnera Mitsubishi Electric.

Szeroka oferta usług montażu i serwisu klimatyzacji

Aby mieć możliwość zaspokojenia jak największej ilości rynkowych potrzeb,  korzystamy z najlepszej a także obszernej oferty Klimatyzatorów Mitsubishi Electric opartej na wciąż rozwijanym i badanym typoszeregu, lidera rynku klimatyzacji. A prowadzona elastyczna polityka stale  rozszerza nam % kawałek rynkowego tortu, stabilizując naszą pozycje.

Szybka realizacja - montażu klimatyzatora

Po uzgodnieniu wszystkich elementów przystępujemy do realizacji zlecenia zgodnie z wytycznymi Klienta. Usługi w zakresie montażu klimatyzacji realizujemy na terenie miasta Warszawy i okolic. Poglądowe etapy realizacji to: koncepcja i projekt klimatyzacji, dobór klimatyzatora, oględziny techniczne i wycena , wykonanie instalacji i montaż klimatyzacji, rozruch i pomiar. W przyszłości konserwacja.

Gdzie oferujemy nasze usługi?

Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy, ale także całego województwa mazowieckiego. Przy dużych inwestycjach, również na terenie całego kraju.

Serwis klimatyzacji

Okresowy serwis klimatyzacji jest wymagany dla zachowania Warunków Gwarancji Mitsubishi Electric. Zaletą systematycznego serwisu jest bezawaryjne działanie całej instalacji.

Diagnostyka Cyklicznego Serwisu Gwarancyjnego pozwala na wczesne wykrycie wszelkich nieszczelności a takze mozliwego, nieprawidłowego działania jednego z podzespołów i usunięcia wszelkich zanieczyszczeń. 

Skontaktuj się z nami, zapraszamy!

Wycena i dobór klimatyzacji w Warszawie 

Każdemu Klientowi oferujemy bezpłatną wycenę techniczna montażu klimatyzacji w Warszawie. W jej ramach dobieramy klimatyzator, jego lokalizację oraz poprowadzenie całej instalacji. Wycena zależy od wybranego modelu klimatyzatora i warunków technicznych samego miejsca montazu. Zawsze proponujemy wariant najbardziej korzystny dla Klienta. Zastosowana moc, rodzaj urządzenia i instalacji nie może być dziełem przypadku. Konsekwencją właściwego doboru jest komfort eksploatacji i zadowolenie użytkownika.

MARTYN-EX s.c., Klimatyzacja Warszawa Mitsubishi Electric

 

Klimatyzacja Warszawa dla DomuKlimatyzacje - Nowości i promocjeKlimatyzacja Warszawa dla Firm

Aktualności

Styczeń 2023

W dniu 31 stycznia 2023 odbyliśmy spotkanie informacyjne dla Przedsiębiorców z Dzielnicy Białołęka, zorganizowane przez UD Białołęka we współpracy z Mazowiecka Jednostką Wdrażania Programów Unijnych. Celem spotkania jest pozyskanie informacji przez przedsiębiorców na temat możliwości otrzymania wsparcia unijnego z funduszy UE, które zostały zaprogramowane na lata 2021-2027.

więcej »

Klimatyzacja dla domu

Klimatyzacja seria M Diamond LN

Klimatyzacja seria M Diamond LN  - czujnik_3d_i-see.png

Klimatyzator Mitsubishi Electric MSZ-LN Diamond, w czterech kolorach do wyboru: Natural White, Pearl White, Ruby Red, Onyx Black. Dodatkowo sterowany za pomocą termografii (3D-i-see Sensor), posiadający podwójne, niezależne żaluzje kierujące strumień powietrza w różne strony oraz poczwórny filtr plazmowy.

Klimatyzacja seria M Scandinavian style RW

Klimatyzacja seria M Scandinavian style  RW - obraz.jpg

Klimatyzator Mitsubishi Electric MSZ-RW. Rekomendujemy do Ogrzewania. 100% wydajności grzewczej w temperaturze do -25°C, Dolny limit trybu ogrzewania -30°C . Ogrzewanie tacy wbudowane w urządzeniu zewnętrznym. Dostępny III kwartał 2023.

więcej »

Klimatyzacje dla firm

Klimatyzacja do Serwerowni MSY-TP (R32)

Klimatyzacja do Serwerowni MSY-TP (R32) - karta_katalogowa_klimatyzator_mitsubishi_electric_msy-tp35vf-2.jpg

Zestaw klimatyzacji MSY-TP35-50VF/MUY z nowym ekologicznym czynnikiem chłodniczym R32 to klimatyzacja dedykowana dla małych firm z własnym niezależnym środowiskiem tele-informatycznym. Przeznaczona do pomieszczeń technicznych, pomieszczeń IT, i małych serwerowni. Jest zestawem tylko chodzącym. Urządzenie całorocznie dostarczy wymagany, potrzebny chłód przy temperaturze zewnętrznej - 25 oC.             

Mr. Slim klimatyzatory naścienne PKA-M (Do serwerowni)

Mr. Slim klimatyzatory naścienne PKA-M (Do serwerowni) - logomelcloud[18].jpg

Klimatyzacja do serwerowni Mitsubishi Electric PKA-RP (410), to klasa profesjonalna dedykowana do zastosowań w klimatyzacji technicznej. Posiada trzykrotnie dłyższą żywotność, wysoko wydajna, jednostka zewnętrzna przystosowana do pracy całorocznej z trybem dziennym i nocnym, opcjonalny moduł Wi-Fi.

więcej »

Masz pytania?

MARTYN-EX s.c.

ul. Ostródzka 195F/11
03-289 Warszawa

mail.: martyn-ex@martyn-ex.pl

whatsapp.jpg

www.klimatyzacja-warszawa.com